Fortuna Autoskola - Instruktors

Jānis Sīlins.1. Kavē2. Mūžīgās darīšanas ik pa laikam vai jāiekrauj durvis vai jānopērk briketes vai cukurs utt....3. Katru reizi uzpilda auto pa 2- 3ls4. Gadās arī ātrāk beigt nodarbību protams pie nākamās netiek pieskaitīts laiks.5. Ja sāc no nulles tad nu sorryyyyy..... īstenībā iemācies pašmācības ceļā. Un nevis vadi, bet taupi benzīnu, jo draugs neitrālais.... 6. Ja esi nonācis līdzeksāmenam tad vari samaksāt pāris desmit ls un ej kārto. ;)Labais ir tik tas, ka ir pacietīgs......Un kur ir statistika? Varbūt viņš ir nelegālais instruktors.

A Anzhelika 27.03.2013

Отвратительная школа, единственное чему и кому я благодарна так это нашему учителю Патурскому Бэну. Теорию сдала с первого раза. Учил великолепно и понятно, да и вообще очень приятный человек. Когда я заканчивала учиться, он как раз уходил.