www.sudzibas.lv Fortūna Murgs ne autoskola!!!

Autoskolā "Fortūna" - Murgs ne autoskola!!!

Nevienam neieteiktu iet macīties uz so auto skolu, sistsēma galīgi NAV sakartota!
pieredze, tāda, itka kursi ok, bet nolieku pēdējo kursa eksamenu ar 90 jautajumiem un viss ok!, jadabu paraksti, tiko ka prasu parakstu man liek velreiz atkartoti lik 90 jautaajumus, , nolieku, vienalga neparaksta kursu beigsanu, MURGS ne autoskola!!! vislaik kautkaada nezinja un ndesaprasanas vinjiem tur!~!!!

A andrejs 07.01.2009

man bija lidzigi! ar vinjiem nav jega neko sarunat, vinjiem ka tik piki vairak dabut no cilveka, tapec cakare pratu, bet man izdevas vinjus ap4akaret un bez autoskolas atlaujas tiku uz csdd, jo vinji dokumentus bija nosutijusi! vinji tikai saka ka ja pirms csdd eksamena nenoliks velreiz 90 jautajumus tad pie eksamena nelaidis, pofig lai nelaiz, bet pasam uz csdd jaaiziet un japierakstas eksamenam!

X xzx 07.01.2009

Nezinu kā tagad, bet pirms trīs gadiem, kad mācījos Fortūnā nebija nevienas nepamatota naudas iekasēšanas vai kādas citas smadzeņu čakarēšanas.

T Temiida 12.01.2009

Es arī mācos Fortūnā- murgs kaut kāds. Braukšana, administratore- SUPER, bet mācībspēks- SVIESTS. Tātad, pēc skaita pēdējā mācību nodarbība, beigās, kā parasti- pārbaudes darbs, tikai šoreiz no eksāmenu lapām un tas tiek skaitīts kā eksāmens- protams, ka no kursa neviens nenokārto, jo ir 120 jautājumi un 3 pieļaujamās kļūdas... It kā jau nekas nav, bet tāda sajūta, ka viņš speciāli iegāž, jo teoriju jau "kārtoju" 6 mēn. ...

L Līga 28.01.2009

Par šo kantorīti jau pirms kādiem četriem gadiem dzirdēju ļoti sliktas atsauksmes, tāpēc es gāju uz "Koni" Ogres filiālē.Viss ļoti apmierināja:)

D dace 15.04.2009

ja kaadam ir probleemas ar šo skolu, rakstirt man e-pastu!!!
Palidzeesu!!

L Lena 12.07.2009

ne, nu madam, teoriju ne sdatj! tam ze ucitj nado, i kakaja togda uze raznica 120 ili 20 voprosov? esli znaew, to problem net sdatj. Sama sdavala ... uz, i ne pomnju skoljko voprosov. Doma do ekzamena celuju nedelju sidela, otpusk vzjala, ctob rewatj, rewatj i esco raz rewatj! sdala! tematiceskuju knizku(po sovetu administratora) prorewala 3 raza! ot korki do korki! v CSDD toze s pervogo raza sdala, ne stidno druzjam skazatj.

M marija 08.12.2011

Es Fortūnā kādreiz pasniedzu teoriju.
Man bija žēl to nabadziņu, kas centās izdomāt atbildes uz 90 jautājumiem. Ir skaidrs, ka galva neiztur vairāk par 40 - 50 jautājumiem. Pēc tam palielinās kļūdīšanās procents. Iznāk tā - Tu maksā naudu, bet Tevi par Tavu naudu čakarē. Es teicu priekšā tiem cilvēkiem no 30. jautājuma. Murgs, kad to visu atceros.

P Pīters5 21.06.2012

runājot par braukšanas apmācības inspektoriem-viņs tev nobraucinās pēdējo naudu, tā arī galu galā pat necenšoties iemācīt un pastāstīt elementāras lietas, kas būtu jāzin eksāmenā. NEKAD neiesaku šo autoskolu, teoriju iemācīsies pats apmeklējot šo vai citu autoskolu, tas atkarīgs cik esi pats uzcītīgs un ieinteresēts, bet par braukšanas inspektoriem, tā teikt viņu labākajiem varu pateikt-tikai naudas izspiedēji ne inspektori.Sūdi.