www.sudzibas.lv Fortūna Krapshanas mehanisms

Autoskola Fortuna - Krapshanas mehanisms

Iestajos skola, jo solija kursus - leti un atri.

Nodarbibas sestdienas, no 9 lidz 12. Pasniedzejs dzimis - 1930 gada, ar ipasham nosliecem uz uzmakshanos, un nespeju novadit sakarigu nodarbibu, no 11:00 pasniedzejs sak lasit avizi, skoleniem nepieversh uzmanibu, visu laiku bljau un saka LJU LJU LJU un LJA LJA LJA. Nokartojot eksamenu macibu aplieciba netiek likts zimogs, jo pieprasa no sakuma braukshanas eksamena zimogu.

vairakas reizes nomainijas skolas sekretare, un katra stasta savu un saka slikti, ka vinja nestrada te tik ilgi, lai varetu palidzet - taa no liguma noslegshanas skola ka esmu sestdienas grupa, es nokljuvu dienas rita grupa.

instruktora veca mashina, vienkarshi grabazza, skola samaksata nauda par 5 nodarbibam aizejot pie instruktora neko nenozime. Veselibas komisijas aplieciba un pirmas palidzibas aplieciba, nekad netiek izdota studentam uz rokas.

pec vairak ka 20 braukshanas reizem pie instruktora un pamudinajumiem likt skolas braukshanas eksmanu, kaut kadu iedomu delj eksamens netiek nokartots un ir jaturpina macibas. tikmer skolas macibu terminjsh ir beidzies un janjem pagarinajums, pec atkartota teoretiska eksamena un braukshanas eksmena atkal instruktoram liekas, ka nav pietiekami labas iemanjas braukshana. Viens no eksameniem bija jakarto ar pilnigi citu mashinu, - 20 gadu sala., pirmais bija jakarto tumsa, velu vakara.

Lidz man apnika maksat, kartot un kartot tos eskamenus, pieprasiju atdot manas medicinas un pirmas palidzibas kartes, vinji pieprasija atdot macibu apliecibu un skolas karti. Bet toties ar savu medicinas karti, un pirmas palidzibas karti, esmu cita skola, pie labaka instruktora, un bez krapshanas un izspieshanas.

Vel nesen Fortuna zvana un prasa vai es ieshu pie viniem atpakalj macities, ne paldies, un nevienam neiesaku turp doties.

Topošo skolnieku ieveribai ieteiktu izlasit shadu rakstu par to ka Autoskola "Favorits" paartapa par autoskolu "Fortuna" pec tam kad pirmajai atņema atljauju. Bet personals, adrese viss saglabajas!!!

N noname 07.01.2008

Ne nu ši ta te pateikt, zvani uz csdd un vis. Viņiem būs baigas nepatikšanas.

M Maiga 08.01.2008

CSDD Kvalifikācijas daļai adresētu iesniegumu varat iesniegt personīgi vai pa pastu Rīgā, Miera 25 (7.kab.), LV-1001, tālr.7025726.

D dolliite 05.02.2008

Uz kādu skolu tu pārgāji un vai tur tev tik tiešām viss ir kārtībā? Lūdzu, atbildi..šobrīd meklēju tieši skolu kurā uzsākt mācības.

M Miss 05.02.2008

Dolliite
Cita skola ir citā pilsētā, ar cita rajona CSDD.

л Лана 05.02.2008

Dolliite gaidīsim BSA

G Gzebovskis 30.04.2008

Autoskolu, teorijas pasniedzēju un instruktoru statistiku var aplūkot CSDD mājas lapā

I Inga 11.06.2008

jaa, macijaas ar mani autoskolaa viena meitene, shitas vinjai ne taa, tas arii.. un citus par cilvekiem neuzskata, itkaa pati nekur nestraadaatu a rcilveekiem. tas, kaa tu maacies autoskolaa ir atkariigs tikai no tevis pashas, nav jaabuut lohushkai. kas nepatiik aizej, pasaki, pieprasi, ja naudu esi maksaajusi, bet bevis uz citiem to vainu paarliec.

T taisnība 09.07.2008

Tagad Fortūnai apturēta licence uz pusgadu (no 17. jūnija), ja atradīs vēl kādu pārkāpumu, tad atņems pa visam uz visiem laikiem kā jau pirms dažiem gadiem, kad fortūna saucās favorīts. Tāpēc sūdzties CSDD! Viņi tiešām to ir pelnījuši - ļauni krāpnieki!

I igors 09.10.2008

Es nevaru ari nolikt teorijas eksamenu, a nauda iet!!!

K Karlis 19.05.2009

es ari jums neieteiktu iet uz autoskolu vanags!!!tur ir tiesi tas pats vinjiem pat ir kljudas ligumaa un man to vinjiem uzraadod vienalga vajazdeja maksat lielaku summu neka isteniba!

S Sandra 02.06.2009

Jā, patiešām ir problēmas ar šo autoskolu! Ir problēmas ar līguma grožīšanu. Nemitīgi tiek ieviesti "jauninājumi", respektīvi, 1) kārtojot teoriju no 60 jautājumiem tagad ir jāliek 90, pieļaujamo kļūdu skaits - 3. ; 2) līgums tiek slēgts uz 1 menesi, kura laikā nav reāli nokārtot teoriju un braukšanas eksānemu ; 3) līguma pagarinājuma maksa no 20 Ls jau pieaugusi uz 30 Ls; 4) šodien paziņoja, ka atcelts braukšanas eksāmens, bet stājoties skolā, iestāšanās naudas summā tika iekļauta maksa 20 ls par braukšanas eksāmena kārtošanu, naudu protams neviens atdot netaisās.
Vai kāds nezin, cik reāli ir ziņot CSDD un saņemt atbildi? Kas vispār kontrolē autoskolu darbību?

L liene 11.06.2009

man arii ir probleemas ar Vanagu. tiesi taa, visu laiku kaut kaadas izmainas, bet naudu prasa un prasa.

K Kalts 04.01.2010

Varu piekrist, ka autoskola Fortūna ir galīgi garām, tur valda anarhija un pilnīgs bardaks+tās krievu cacas, kas sauc sevi par koordinatorēm-šausmas.
Es tik ilgi ar viņiem ņēmos, kamēr k-ko panācu + rūgtums par pazaudēto naudu!
Ļoti, ļoti slikta autoskola.

E Edvīns 04.01.2010

Naudas inkasatori- tāds ir viņu īstais nosaukums...

R Raimonds21 26.03.2012

Baigi nav tev paveicies. Ieej autoskolasriga.lv tur ir čupa ar padomiem, kā izvēlēties, skolu, instruktoru, nolikt csdd eksāmenu u.t.t.