www.sudzibas.lv Fortūna par ko maksāt?

Ādažu filiāle'Fortūna" - par ko maksāt?

SAKIET, MAN KĀDS VAI TIEŠĀM TAS IR RAKSTĪTS KAUT KUR -MAN PIEPRASA PAR KATRU REIZI MAKSĀT -10LS JA EJU KĀRTOT TEORIJU .?!

L Loljiks 12.08.2008

Ja tu teoriju no pirmās reizes nenoliki, tad visur prasa maksāt. Kāpēc pasniedzējam būtu tevis dēļ savs laiks jātērē. Bet laks maksā naudu :)

M Marta 12.08.2008

Mus ir jamaksa 5Ls

L LABRĪT 13.08.2008

FORTUNAI TAK LICENZE JAU SEN IR ATŅEMTA PAR TML LIETĀM, PRASI NAUDU ATPAKAĻ, VAI PRASI LICENZI PARĀDĪIT

R Raivo 04.09.2008

Visiistaakie kraapnieki!!!Neejiet tur!Maaciijos tur 4gadi atpakal un tiesiibas caur viniem nedabuuju!!!Un vini nav palikusi labaaki!!!Man kopaa izkraapa 150ls tad sapratu, ka nav jeegas.Viss saakaas taa iegaaju pie viniem nosleedzu liigumu saakumaa samaksaaju 20ls braucot maajaas otraa pusee maziem burtiniem uzrakstiits, ka jaakaarto eksaamens 90jautaajumi toreiz pa atkaartotu skolas eksaamenu kraapa 4ls kaartotaaji bija loti daudz.Mani appist uz to viniem neizdevaas, jo biju no tiem, kas saneemaas un iemaaciijaas visu teorijas graamatu no galvas, kad pienaak skolas eksaamens tiek izdaliiti eksaameni uz papiira, lai kaarto te nu pats intresantaakais piesviesti klaat jautaajumi no citas kategorijas, kas nemaz man nav jaazin.protams pateicu to aciis viniem naakamajaa reizee mani pielaida pie datora, tad es nokaartoju.Ar teoriju tikku galaa, tad sekoja brauksana kur mani slauca un kraapa un neparkaadu cenu nelaida pie skolas eksaamena tikaj staasta ka vel jaapabrauc un taa visu laiku atmetu ar roku aizgaaju uz citu autoskolu tur jau briiniijaas, ka esmu pilniibaa gatavs eksaamenam.Rezultaataa sanaaca taa, ka csdd eksi teorijaa un brauksanaa noliku ar pirmo piegaajienu.Bet ar fortuunu neielaizaties.Man instruktors bija kautkaads aleksandrs kazenkovs kautkaa tamliidziigi vinu sauc slauca mani pamatiigi