FORTUNA /Favorits

Ari es macijos šai skola- protams, ka piekritu visam, kas jau teikts par šo skolu. Man piedevam vel tika pateikts- samaksasi 100$ noliksi braukšanas eksamenu CSDD, ja ne, tad tika skaitļots, cik man izmaksās pārlikšana, atkal būšot jāņem braukšana utt. Arī skolas braukšanu nekādi neizdevās nokārtot, visu laiku tika nozīmētas papildus braukšanas- katra par 6 ls. nesaprotu vienu, kāpēc šai skolai vēl līdz šim nav apturēta darbība un kāpēc tiesībsargājošās iestādes tai nav piegriezušas vērību? Domāju, ka neesmu tāda vienīgā.

1 101 05.07.2006

Liku fortūnā C kategoriju - murgs kautkāds. Nekādīgi nevarēja tikt pie braukšanas nodarbībām, un vienīgos laikus piedāvāja svētku dienās un brīvdienās. Rezultātā izbraucu tikai četras reizes. Un sekretāre netikvien nerunā latviski,(mācījos Biedrības namā) bet arī īsti nesaprot ko viņai jautā.

E elita 01.04.2007

Tagad ir iespēja izvēlēties sev instruktoru un pašiem vest doķus uz departmentu, ja vien ir skolas beigšanas apliecība!

V Vienalga 25.04.2007

Fortuna, kad vel bija MBR - sliktaka autoskola Riga, ko es pazistu! Plesh naudu un neko nedod. Vel pastasta, ka tu pats neko nespeji, tapec tev vel japiemaksa nauda it ka no ta tu spesi vairak. Maksajot var nolikt skolas examenu un but pielaistam pie examena CSDD. Zhel, ka objektiva novertejuma ka nebija, ta ari nav. Un vel ar manu draugu bija gadijums, ka instruktors nebija atbraucis uz CSDD, kad vinjam bija jaliek examens, braucot pie instruktora mashinas stures. Nevienam neiesaku macities Fortunaa, ja tikai velas papildinat Svetlanas labklajibu. Domaju, ka ne pa velti nosaukums no MBR tika mainits uz Fortuna.

D d 01.05.2007

podskazite pozailusto 4to eto za avto6kola v csdd i kak tam ceni.

M Marija 04.06.2007

Ne soglasna ja s vami. uchilasj - normaljno. nikakih problem nebilo, sdala srazu, nichego lishnego ne brali. Ja vot chto vam skazhu - ne mozhete, ne uchitesj. Potomu chto vam ljubaja shkola budet ploha.

I Ieva 12.06.2007

shai skolaa maaciijos veel tai laikaa,kad taa bija Favoriits...jaa,saakumaa skaisti vaardi cik aatri ieguusi tiesiibas,u.t.t.,tachu tad saakaas--pasniedzeejam kaut ko individuaali paskaidrot nav laika,instruktoram nodarbiibaam nav laika,nu labi tas taa,tiku liidz braukshanas eksim CSDD,tur vienkaarshi iegaaza!!!ar instruktora paliidziibu!!!(kaapeec veel nav ieviesta eksaamena ierakstiishanas sisteema)!!!aptruukaas nauda-pametu..peec pusgada gaaju atkal-vajadzeeja tikai braukshanas normu lai tiktu pie eksaamena--instruktors vienkaarshi ignoreeja!!!zvanu shis atvieno,tad telefons izsleegts,tad neesot laika!!!nu kas par attieksmi??!!!!cita instruktora ar redziet neesot visi aiznjemti..pilniigs bullshits...taa arii tiesiibas nedabuujunu pilniigi atbaidosha skola,ar visu Svetlanu priekshgalaa!!!

D dd 31.07.2009

Ta ari nav. Un vel ar manu draugu bija gadijums, ka instruktors nebija atbraucis uz CSDD, kad vinjam bija jaliek examens, braucot pie izbraucu tikai četras reizes. Un sekretāre netikvien nerunā par attieksmi??!!! cita instruktora ar redziet neesot visi aiznjemti latviski.