Forttek SIA - Обман

Обещают работу, а по факту берут на работу, закрывают тобой дыры, и задерживают зарплату. Объектов у них толком нет, а если есть, то сделал работу и сиди жди. А все так красиво рассказывают в офисе. Захотелось написать отзыв спустя пару месяцев, что бы другие потом не пострадали. А то даже спустя пару месяцев узнал что там ничего не поменялось. Берегитесь!

Papildināts Kukainis1 23.03.2021

удалить

K

N Neanonims! 13.03.2021

Контора РОГА И КОПЫТА,, Не ведитесь на их ,,красивые рассказы,, ни чего хорошего у них нет и не будет.Короче НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ!

F FORTTEK SIA 21.07.2021

Ar darba spēku Latvijā viss ir slikti ! Iekārtojas darbā cilvēki, kuri stāsta, ka ir baigie meistari un visu prot. Saņem avansu un uzreiz pazūd uz pāris dienām vai nedēļām paķerot līdzi izsniegto darba inventāru un instrumentus. Kad šmiga beidzas nāk un prasa naudu par darbu, kuru viņu vietā jau ir pabeiguši citi. Diedelē naudu, neatgriež instrumentus un raksta sūdzības. Nožēlojami cilvēciņi.