www.sudzibas.lv FortiLine SIA Не выполнили работу

FortiLine SIA - Не выполнили работу

Дал им груз не перевозки, в итоге груз вообще не забрали, я заказал кран для погрузки, склад проплачен был в результате машина вообще не приехала, убыток 480 евро.
Пытались связаться с ними. Оказалось все телефоны отключили, приезжали на адрес там вообще ничего нету, даже кабинета нету, заявление в полицию подали, не советую!

V

F FortiLine 15.03.2023

Labdien,
Sūdzība neatbilst patiesībai, līdz ar ko uz šo personu tika sniegts iesniegums Latvijas Valsts Policijā par uzņēmuma nomelnošanu, neslavas celšanu un nepatiesu ziņu sniegšanu.

Visa uzņēmuma un darbinieku kontaktinformācija ir pieejama mājaslapā - www.fortiline.lv

Pielikumā tiek pievienots iesniegums no Valsts Policijas, turpmākā lietas izmeklēšana tiks nodota - Rīgas Ziemeļu prokuratūrai.