Forskolin.lv - Nāves ripas

Labdien, šīs indīgās ripas, man pa kluso nezinot bija iegādājusies mana 16 gadīgā meita, pasūtīja un pati arī veica apmaksu, esmu šokā, ka vispār kaut kādas ripas pārodod vēl bērniem, Viņi vispār saprot, ko dara, līdz 18-20 gadiem jauniešā ķermenis vēl nav nostabilizējies un šīs indīgās ripas var but nāvējošas, izbojāt visu veselību, imunitāti un sajaukt hormonu līmeni. Mums mājās bija, vismaz es uzskatu diezgan traģisks gadījums ar šīm kapsulām, kad meita sāka lietot šo indi, protams, viss notika pa kluso, vecākiem nekas netika stāstīts, ripas pa kluso iegādātas/pasūtītas. Nav tā, ka meitai būtu liels liekais svars, vienkārši šajos pusaudžu gados, viņa ir nedaudz apaļīgāka par citām meitenēm, kas galīgi nav slikti, vismaz ne 16 gados, bet meitene bija ieņēmusi prātā, ka vasarai nākot vajag ātri notievēt. Mēs kā vecāki uzgājām, ka kaut kas nav tā, kad pirmkārt pamanījām biežas un straujas noskaņojuma maiņas, no sākumu izskaidrojām to ar pubertātes vecumu un otkārt no rītiem tablešu lietotājai bija slikta dūša, uztraucāmies jau, ka kaut kas smagāks noticis, ne jau vienmēr stāvam mūsu bērnam blakus, un nekad nevar no visa pasargāt un kā arī visu laiku nemitīgais uztraukums par svara nesamazināšanos. Ok, domājām, ka viss ar laiku pāries, bet jā, vienā piektdienas vakarā saņēmām ziņu no nometnes, kurā meita darbojās julija pirmajās divās nedēļās, ka mūsu bērns esot noģībis jau otro reizi un, ka vislabāk būtu aizvest viņu uz pārbaudēm, jo ķermeņa temperatura arī esot kritusies un varbūr meita saķērusi kādu vīrsusu. Protams uzreiz ieguvām milzum daudz iebildumu no meitas par ārsta apmeklējumu (viņai drausmīgi nepatīk), bet tik un tā viņa tiešām neiskatījās 100% vesala, maisiņi zem acīm, ādās krāsa bij pabāla, izskatijās ļoti ļoti nogurusi. Un tad ārsta kabinetā pārbaužu laikā arī nāca klajā slēptais notikums, par tablešu lietošanu, no vienas puses vainoju arī sevi, ka man ātrāk neizdevās pamanīt, ka kaut kas tāds notiek, un vēl pietam tās kapsulu burciņas nav tās lētākās. Uzreiz indīgās nātru ripas meitai aizliedzām lietot un tagad jau viss ir labi, redzu jau atkal savu mazo dzīvespriecigo meitiņu. Bet katru reizi iedomājties, kas varēja notikt, ja mēs nebūtu vērsušies pie ārsta, es kā māte varbūt tā arī nekad neuzzinātu, kāpēc mana meita ir sakusi šo indi lietot. Un ko var zināt, kā tā situācija būtu beigusies. Protams prieks,ka viss beidzās labi, bet tik un tā sāp sirds katru reizi redzot šos krāpniekus internetā. Iesaku visiem turēties pa gabalu, viņi bojā bērnu veselības.

K

Z ztee774 10.08.2015

Pilnīgi pareizi, šie ir krāpnieki un tās ripas pat PVD nav atļāvis izplatīt pie mums, redzēju viņu reklāmas TVNET un Apollo, viņi uz vienu roku, krāpnieki.

M mazza80 12.12.2015

Jaaaa pilnigi piekriitu tadu arstu nemaz nav.. :D
Un jaa tikliidz ierakstiju vinu majas lapa par sliktu pieredzi saja forskolin tad kadas 2minutes bij manams mans komentars un peec tam nozuda. :D Un plus vel es brinos tie komentari vieni un tie pasi stav jau menesi cik pamaniju, bet kaut ka ggggggggggggradas katru reizi iprigeksejas dienas datumi uzmetiet aci uz tiem interesajiem datumiem. :D

Z Zenija 06.04.2016

Pilnīgas muļkības, pasūtiju par 51 Eiro, menesi dzēru 2 kg dabūju klat,,,,,stulbums ka uzķēros gribēju viegli tikt val ano saviem 10 kg, be t2 dabūju klāt,