Forskolin - Krāpšana

KRĀPŠANA!!! Visi komentāri katru dienu atkārtojas, tikai datumi mainās attiecīgi uz priekšu. Nekādas naudas atgriešanas nav un nebūs, pilnas muļķības. Visi sliktie komentāri momentā pazūd, paliek tikai tie, kuri raksta paši un slavē. Cilvēki izdomāti, tādu vārdu un uzvārdu, tel .Nr. cilvēks nemaz neeksistē- Ilze Gricāne- tāda cilvēka Latvijā nav.

7 72bitiite 21.04.2016

Kādreiz gadās uzķerties kādai šādai reklāmai, man arī tā sanāca. Īstākie KRĀPNIEKI. Lai gan man nekādu sliktu sajūtu nebij, rezultāta protams arī nē. Ļoti labi nostrādāta reklāma, jo neviens sliktais komnetārs nepaliek. Otru reizi ieejot, tie pazūd!
Par NAUDAS ATGRIEŠANU AIZMIRSTIET!!! Nav jau no kurienes atgriezt, un nav vairs ar ko kontaktēties, cilvēki izdomāti, neeksistējoši, tālruņa arī tāda nav.
Protams pati muļķe, pati vainīga. Gribās citus cilvēkus BRĪDINĀT, lai neiepinas šajos slazdos. Atliek tikai brīnīties, kā šāda reklāma tiek vispār atļauta!

covax 21.04.2016

Forskolin.lv?

J jekabsone 06.05.2016

Tas ir tas par ko jau rakstīju sen sen atapkaļ, krāpnieki viņi ir. Un nesparotu kapēc kaut ko tādu ļaut reklamēt.