Forevers - Veca gaļa

Sveicināti, vakar 2.07.15 Forevers veikaliņā Tukumā nopirku malto gaļu,bet kad vakarā taisījos to gatavot izrādās uz iepakojuma ir 5 dienas vecs termiņš 27.06.15....esmu tik dusmīga,nezinu ko darīt gribās ar visu to iepakojumu iet atpakaļ un lai maina, bet problēma ir tajā ka man nev čeka...nekad nebūtu domājusi ka tik mazā veikaliņā nevar nokontrolēt derīguma termiņus,es saprastu ka ja būtu iepriekšējās dienas termiņš nav pamanīts tas arī nebūtu nekas traks bet ne jau 5 dienas vecs.

V Valentine 03.07.2015

Bez čeka arī var apmainīt, viņiem kasē otrais čeks jābūt. Es tā Maximā bez čeka mainīju vīna pudeles ar kādu sūdu nevis solīto Hvančkaru, pateicu ka paši var sameklēt čeku ja ir laiks (norādīju kurā laika diapazonā es biju un apmērām kurā kasē), apmainīja bez problēmām.

T trakotais 20.07.2015

tā bija doreblu gala ar puvumu, tas ir speciāli tā, vajadzēja gatavot un baudīt

A Aleftina Kaminina 30.04.2017
Не свежая продукция

Купила фарш свиной в фореварсе на плошеде и сготовила , у всей семьи отровление .

A Aļesja Zeiliņa 11.09.2017
Bojajums

Šodien 11.09.2017 nopirku bērnu cisiņus. Edot atradu iekšā skobiņu. Labi ka pamaniju. Un paldies dievam to needa mans bērns.

A Aļesja Zeiliņa 11.09.2017

Forevers