www.sudzibas.lv Forevers Slikta apkalpošana

Forevers - Slikta apkalpošana

Šodien 27.08.2018, Ķeguma FOREVER veikalā, pārdevēja Sanita bija ļoti neapmierināta, kad prasīju parādīt vairāk par vienu gaļas gabalu, vienu pārgrieza, lai gan neprasīju, tad nevēlējos šo gabalu ņemt, sāka mest gaļu vitrīnā ar plikām rokām, nervozi paceļot balsi, teica, ka nekā cita nav! Cilvēku priekšā uzvedās, kā mazgadīgs bērns! Es ļoti neērti jutos veikalā esošo cilvēku priekšā!

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 29.08.2018

Labdien!

Liels paldies Jums par informāciju, mums tā ir ļoti svarīga!
Mums rūp mūsu klienti un apkalpošanas standartus un kultūru uzlabojam ar katru dienu.
Izrunājām ar pārdevēju Sanitu par konkrēto gadījumu, vēlreiz izgājām cauri apkalpošana standartiem un higiēnas prasībām. Sanita no sirds atvainojas Jums, diemžēl nogurums un cilvēciskais faktors šajā gadījumā izskaidro pārdevējas rīcību, ko, protams, neattaisnojam.
Atvainojamies Jums arī uzņēmuma vārdā un ceram, ka joprojām būsiet mūsu kliente.
Vēlamies Jums pateikties par sniegto informāciju, tāpēc lūdzam Jūs sazināties ar mums personīgi, rakstot uz e-pastu: [email protected].

Ar patiesu cieņu, Forevers.

WТF 28.08.2018

Neapmierinātā Sanita? Būs jāatnâk viņu apmierināt , cik viņai gadu?