www.sudzibas.lv Forevers Slikta apkalpošana

Forevers - Slikta apkalpošana

Labdien, jau otru reizi šajā veikalā sastapos ar neizprotamu apkalpošanas atteikumu! Vakardien, 13.02.2024. Ap 19.30 veikalā vēlējos nopirkt gabaliņu (ap 300 gramiem) cāļa ruletes lūdzot pārgriezt pusīti no esošā, jau griezta gabala, bet saņēmu no pārdevējas atteikumu, ka to nevarot griezt vēl mazāku. Ļoti vīlusies devos mājās. Jūsu veikalos taču nav izvietota tāda informācija, ka mazāk par kilogramu vai puskilogramu nepārdod? !? Uzskatu, ka tas ir pilnīgā pretrunā ar pircēju apkalpošanas principiem!

14.02.2024

I Inna Kovaljova 15.02.2024

Labdien ,
Nezinu par kuru veikalu iet runā, bet es dzīvoju Pļavniekos un salnas veikalā pārdevējas pat 100 gramus sagriež no gabala, ļoti patīkami pārdevēji.

S Spuris 15.02.2024

Izrādās ka pērk to sintētisko mēslu,pilnu Mendeļejeva tabulu no šīs šķiet igauņu kompānijas.