www.sudzibas.lv Forevers Pārdevēju aizsardzībai

Forevers - Pārdevēju aizsardzībai

Labdien! Pārdevēji ir pirmais, kas jāpasargā un jāizolē kases vieta! Kāpēc Kuldīgas veikalā nav norobežota kases vieta pārdevējai, lai pasargātu no vīrusa! Kā nekā pārdevēja strādā ar atvērtiem produktiem. Patiesībā ne tikai kase būtu jānorobežo, bet arī vitrīnas jāatdala ar stikla sienu, tādējādi pasargājot pārdevēju, lietojamās virsmas un produkciju. Domājiet lūdzu par to steidzami!

22.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 23.03.2020

Labdien! Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar COVID-19 izplatību, visos Forevers veikalos tiek ievēroti pastiprināti drošības un dezinfekcijas pasākumi, kas nepārtraukti tiek papildināti, ņemot vērā gan valsts mērogā pieņemtos lēmumus, gan arī paša uzņēmuma secināto par darba organizāciju veikalos. Ar roku dezinfekcijas līdzekli šobrīd prioritārā kārtībā ir nodrošināti tirdzniecības vietu darbinieki – pārdevēji. Šobrīd tiek izgatavotas un tuvākajā laikā Forevers veikalos virs kases zonas tiks izvietotas organiskā stikla aizsargbarjeras, pasargājot pārdevējus no inficēšanās. Tāpat arī veikalu apmeklētāji ir aicināti ievērot 2 metru distanci, atrodoties tirdzniecības vietās, par to veikalos izvietojot nepieciešamo informāciju. Drošības pasākumu pastiprināšana šobrīd ir Forevers prioritāte, tomēr, ņemot vērā veikalu skaitu, darbs tiek organizēts pakāpeniski.

Forevers komanda

U

Komentāri (1)

BondsBonds 23.03.2020

Acīmredzot paredzēts ka drīz slēgs visu ciet, jo kad viss personāls saslims un produkciju neviens nepirks..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes