Forevers - Par algu

Sveiki. Pirms darba sakumu. Gribētu uzinat kādas algas maksa krāvējiem. Komplektētājiem un tta tālāk. Vaj maksa to ko Sola. Piemēram tā ka pierakstīt krāvēji pelna vakance. No 700 - 900. Vaj tā maksa Forevers. Vaj ka tur ir. Paskaidrojat lūdzu

21.07.2021

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 22.07.2021

Paldies par Jūsu jautājumu! Tā kā nevaram ar Jums sazināties personīgi, aicinām par visiem ar darbu saistītajiem jautājumiem rakstīt uz [email protected]

D

Good Intentions 22.07.2021

Kas jums visiem ir ar to vārdu 'SOLA'!? Starpcitu forevers produkcija man patīk.

D Dzima 22.07.2021

Nu protams ka sola no 700 eiro un vairak maksat. Bet laj ta nesanaktu ka atsrada menesi. U nopelna knapi 400 eur.
Man jau bija situacija. Rezekness Gaļas kombinata. Sola tik. Bet kapi nopelniju 400 eiro. Komplektetajs..

Good Intentions 22.07.2021

Izplatīta tendence. Vajag skatīties, kas uz papīriem.