www.sudzibas.lv Forevers Nostāvējusies produkcija

Forevers - Nostāvējusies produkcija

Labdien!
Pagājušajā piektdienā 5.04.2019 jūsu jaunatvērtajā veikalā Kuldīgā, pilsētas laukumā 7 iegādājos 1,5 kilogramus "svaigu" cūkgaļu par 3,51 eiro kilogramā. Vizuāli produkts bija izlikts tirgošanai veiksmīgi-ar smuko daļu uz augšu. Kamēr skatījos kādu desu vēl piepirkt klāt,
(desu vitrīna ir pretējā vitrīnā gaļas vitrīnai) tikmēr pārdevēja bija pirkumu veiksmīgi iepakojusi politilēna maisiņā un piedāvāja man jūsu jaunāko-vistas gaļas sardeles ar zaļumiem. Pārbraucot ar nopirkto produkciju mājās, konstatēju, ka svaigajai gaļai ir liels plēvju un tauku daudzums,
kuru nogriezu un ieliku suņa ēdiena bļodiņā. Sagriezu gaļu gabaliņos uz sāku vārīt tautā dēvēto "šmormērci". Gaļai vāroties, virtuvē izplatījās skābena un nebaudām smarža, kura mūsu degunus tracināja visu vārīšanās laiku. Rezultātā sanāca nevis "šmormērce", bet gan "smirdmērce"
vārda vistiešākajā nozīmē. Šķiet, ka produkcija ledusskapī bija stāvējusi vairākas reizes pārsniedzot savu realizācijas termiņu, jo smaka bija skābena, sastāvējušās ledusskapja gaļas smaka. Es gribētu ieskatīties acīs tam, kas par to bija atbildīgs, kā mans suns, kas no voljēra ienāca telpās,
paostīja ēdiena bļodiņu un uz mani paskatījās tādām acīm, it kā es gribētu viņu noindēt. Vienīgā bauda bija no jūsu jaunās produkcijas-vistas gaļas sardelēm. Veiksmīgu turpmāko tirdzniecību un aromātiskās produkcijas izplatīšanu kuldīgas un rajona iedzīvotājiem. Nekādus darījuma
apliecinošus dokumentus nepievienošu, varat iztaujāt savas pārdevējas, un domājams, ka jūsu veikalu arī tuvākajā laikā neapmeklēšu.

Vilnis briekmanis
29481998

12.04.2019

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 16.04.2019

Labdien, cien. Briekmaņa k-gs!

Gribam atvainoties SIA “Forevers” vārdā par nepatīkamo situāciju, ar kuru Jums nācās saskarties. Mūsu kompānijas prioritāte vienmēr ir bijusi un būs produktu kvalitāte un nekaitīgums, tāpēc situācija, ka mēs mākslīgi pagarinām termiņus, ir izslēgta, jo tas ir bīstami mūsu klientu veselībai. Svaigai gaļai uzglabāšanas laikā pH līmenis tiešām krīt, kas veicina gaļas bojāšanos. Šādos gadījumos gaļas pārdošana jau nebūtu iespējama, jo aromāts tiešām ir ļoti nepatīkams. Mūsu uzņēmums nodrošina loģistiku visā Latvijas teritorijā un spēj garantēt temperatūras režīmus sākot no rūpnīcas un beidzot ar veikaliem. Jauno Kuldīgas veikalu tikko apsekoja PVD, kas pievērš ļoti lielu uzmanību produktu izsekojamībai un uzglabāšanas nosacījumiem. Produkcijas termiņa pagarināšanai nav nekādas vajadzības, jo mēs pievedam svaigu produkciju katru dienu, lai veikals neveidotu “krājumus”. Jūs saprotat, ka pastāv arī citi faktori, kas varēja sekmēt produkta bojāšanos, bet pārbaudīt tos šobrīd nereāli, jo nav izmeklēšanas objekta. Pēc Jūsu ziņas saņemšanas atkārtoti pārbaudījām savus procesus, nekādas nobīdes nekonstatējām. Mūsu uzņēmumā svaigas gaļas produktu aprite ir ārkārtīgi ātra un šajā laika posmā citas sūdzības par produkcijas kvalitāti mums nebija. Tāpēc mēs to identificējām kā individuālu gadījumu un esam gatavi Jums nodrošināt analoģisku preci bez maksas. Ja esat ar mieru, tad lūdzam sazināties ar mūsu veikalu tīkla administratori pa tālruni 27855040, lai atrunātu preces saņemšanu. Aicinām Jūs arī turpmāk informēt mūs par savu pieredzi, mūsu telefons atsauksmēm ir +371 60001234, droši zvaniet.
Liels paldies Jums par labiem vārdiem attiecībā uz mūsu jauno produktu un ceram, ka varēsim Jūs iepriecināt arī turmāk!

Ar cieņu,
Forevers

NeWVeL 13.04.2019

Visu laiku tur svaiga gala. Varbut jus ar to maisu divas tienas staigajat :)