www.sudzibas.lv Forevers Nakts. Tevi vairs nav. Tu sēdi iz poda...

Forevers - Nakts. Tevi vairs nav. Tu sēdi iz poda...

Tā kā ar sievu esam cilveki aizņemti, (viņa ir mediķis, es pavārs) un dažreiz ne laika, ne spēka gatavot nav, nolēmu pirms darba aizskriet uz gaļas veikalu "forevers".
Paķēru cīsiņus, desu un pamanīju vakariņas ledusskapī: tie bija pankūkas ar malto gaļu.
"ariols": spriežot pēc iepakojuma, tā nav viņu produkcija, bet kaut kāds līgums ar viņiem ir, jā tirgo.
Nu sieva apēda trīs pankūkas pirms miega, es tajā laikā jau gulēju, nolēmot palikt bez vakariņām.
No rīta sieva sava, kā visu nakti mocījās ar nežēLīgo caurēju.
Nu, padomāju, gādās.
Viņa aizskrēja uz darbu, bet es, plkst. 6. No rīta, šodien, uztaisīju sev 5. Pankūkas uz pannas. Uz eļļas, viss kā pienākās pēc tehnoloģijas. (atgadinu, esmu pavārs.)
ap 9. No rīta, sajūtu kā man it kā kāds griež ar nazi vēdēru. Rezultātā: rakstu šo sudzību no poda.
Paldies ražotājam, paldies izplatītājam!

10.09.2021

Papildināts AEW 10.09.2021

Čekā redzams, kā veikals ir Maskavas ielā 264.

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 10.09.2021

Lai informētu produkcijas piegādātāju, nepieciešama papildus informācija par iegādātā produkta partiju, derīguma termiņu, tāpēc aicinām rakstīt uz [email protected]

AEW 10.09.2021

Kāpēc sistēma pa labo mazos burtus uz lielājiem?
Šeit visspār sviests: nežēLīgo.
Pēc cipariem taisa lielos burtus?
Kas bijis rakstīts ar "CapsLock", pārtaisa uz maziem burtiem...
Kas Jums par korrekcijas stulbo sistēmu? :D

P PastaNigris 11.09.2021

Pēc tavu teikumu īpatnējās uzbūves tur jau skaidrs ka pālī rakstījis.

A AiK 10.09.2021

Ja jau tu esi tāds pavārs tad jau būtu jazina pēc cik ilga laika parādās pazīmes ar saindēšanos no partikas

G Gulbenietis 10.09.2021

Sapožņik bez sapog :D. Pavārs ēd pusfabrikātus :D.

S sannas 27.10.2021

Kauns- pavārs šito raksta? Rokas kaut nomazgā pēc poda. Citādi skrejamais vēl ilgi nepāries.