www.sudzibas.lv Forevers Loti lens internets, nedod to ko sola, atrumu

Forevers - Loti lens internets, nedod to ko sola, atrumu

Piesledz intrnetu un nedod to ātrumu ko sola, cs serveris vispar bremze. zel uzlikt lielāku ātrumu. Par internetu jāmaksā mēmākā nauda, bet ja ietu tad saprastu.

X

K kasmars 11.12.2008

Nezinu tādu provaideru un nezinu konkrēto problēmu. Zinu, tikai, ka provaideru pakalpojumu lietotāji biežāk nesaprot, kā saprot savu pieslēgumu būtību. Ja sola ātrumu līdz, piemēram, 50Mb/s, tad lielākā daļa gaida tādu un kliedz, kad izrādās 5 un vairāk reizes mazāks. Nezinu, cik šis provaiders prasa naudu. Var jau būt, ka par daudz. Dīvaini (smieklīgi), ka kā etalons tiek minēts CS serveris... Nenopietni, škiet...

R Raivo 07.12.2009

5 jau normals ātrums

I Inesa Lukjanova 18.04.2021

forevers šašliku desiņas viens speķis gaļas ļoti maz agrak bija garšigakas kadu laiku nepirku tagad kad nopirku saku šaubities par jusu produkciju .