LV RU
www.sudzibas.lv Forevers Darba apstākļi

Forevers - Darba apstākļi

Vēlos brīdināt cilvēkus, kuri vēlas iet strādāt uz Ražošanas uzņēmumu forevers Rīgā.
Man ar vīru ir ļoti negatīva pieredze.
Atnācām uz darba pārrunām, ofisā izstāsta visu ļoti Skaisti un adekvāti, daudz ko apsola bet īstenībā tas netika izpildīts. Kolektīvs strādā drausmīgs, visi dzērāji, vai neadekvāti cilvēki, psihiski slimi uz galvu. Atrasties ceha un strādāt blakus ar nažiem ir bail tiešām ļoti bail lai tevi nenogalē.. Ēdnīca visiem jau ir "savas" vietas, kur tu nevarēsi apsēsties un paēst ka normāls cilvēks.. Darba apstākļi ir ļoti neapmierināti, (auksts, rokas salst, ļoti Mitri, un staigājot ar nazi rokās vari nokrist, jo ļoti slīd grīda) .
Darbiniekiem netika nodrošināta Veselības apdrošināšana, īpaši strādot ar zāģi, nazi, un krāvēju..
Apsardze ir fenomenu cilvēki, nedara neko un tēlo no sevis nezin ko, psihiski nelīdzsvaroti cilvēki, pāriet uz personas apsaukāšanu, un pazemošana..
Lai veicas.

08.11.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Forevers Pārstāvja atbilde 09.11.2020

Labdien! Gaļas pārstrādes uzņēmumā tiek ievēroti pārtikas aprites drošības noteikumi, kas ietekmē darba organizāciju, produkcijas ražošanas procesus un kvalitātes normas. Arī mēs, ievērojot produkta specifiku, ievērojam Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD). Piemēram, ražošanas telpās nepieciešamā gaisa temperatūra atsevišķos ražošanas blokos tiek uzturēta 0 +4C robežās, citā +2 +6C.

Tajā pašā laikā par minētājām problēmām un citiem jautājumiem vienmēr aicinām runāt ar personāldaļu.

M

Komentāri (2)

Vagons Komā 08.11.2020

izlaisi kaut ko - Şreka auss19 un ej strādāt (strādāt blakus ar nažiem ir bail tiešām ļoti BAIL lai tevi nenogali). Vispăr, kur var pieteikties darbā?

M Mirver6 08.11.2020

Ja jūs esat tik gudrs komentētājs, jūs taču varat tik vienkārši atrast internetā kur var pieteikties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes