Forevers - Cenas

Situācija mana,3 okt. Pirmdien centrāltirgū Forevers veikalā redzēju uz akciju iemīļoto ekstra doktordesu, domāju nopirkšu savā Olaines veikalā. Tikai tur Cena bija ap 5eiro, man ir bilde, otra dienā tāpat. Pārdevēja maza auguma apaļa sieviete, vārdu nezinu, uz manu jautāja. Nereaģēja. Nopirku tikai trešdien uz akciju. Kāpēc tā?

08.10.2022

K kasis.oz 24.05.2023

Iespējams, ka pārdevēja bija aizņemta ar citiem uzdevumiem vai vienkārši nemanīja jūsu jautājumu. Tomēr, es saprotu, ka tas varēja jums radīt neērtības un mazliet vilšanos. Veikalos, kurā tiek piedāvātas akcijas, cenas un akciju periodi dažreiz var atšķirties atkarībā no konkrētā veikala politikas vai pieejamības.

V Valentīna Saleniece 21.07.2023

Labdien!Gribētu pateikt paldies par garšīgajiem mini cīsiņiem ekspress.Protams pirku ar bažām,bet viss bija OK! Gatavojiet vēl kaut ko gardu,būšu Jūsu firmas fane.
Ar cieņu Valentīna Saleniece