www.sudzibas.lv Ford centrs Strādā nemākuļi!

Ford centrs - Strādā nemākuļi!

Ja jums sabojājas auto, noteikti nevediet uz ford centru.Tur nav tie labākie meistari.
Paņem naudu par nepadarītu darbu, turklāt dokumentu par padarīto darbu un novērstajiem bojājumiem meistars atļaujas izsniegt krievu valodā.
Netiek klientam paskaidrots cik ilgi būs jāgaida un cik tas maksās.

V vitja 09.09.2009

Jā tur tiešām vieni lohi strādā - es ar draugam līdzi biju, kad mašīna bija saplīsusi - sākumā 2 dienas noturēja servisā, bet tā arī neatrada kas par vainu tur bija...aizvedu uz citu servisu, kur uzreiz džeki saremontēja visu.
Ā un vēl bija jāmaksā par to ka uz kompi uzliek 20ls un par to ka stāvēja viņu stāvlaukumā 2dienas 14 ls - nu tad kopā padirsa 34 Ls tur...bet skaidrībā tā arī netika...

R romans 06.11.2010

protams! man nestrada kondicionieris masinai ir garantija es aizbraucu man saka okei apskatis pec 4stundam pazinojums jus esat pats vainigs ir sabojats radiators tas jums maksas 280 ls kad teicu ka sazinasos ar banku un lauzisu ligumu tad peksni gan ja piedodiet jus neesat daudz taisijusi auto par garantiju mes pieversim acis un jums bus tikai jamaksa par darbu bet beigas kad sanemu auto sanemu ar to pasu raiatoru kas dzese kautvai pats taisu auto vini izturas taka tu butu lohs. vel joks fokusam ir tads prikols, citiem nak skruves bet focusam uzgriezni ratiem. variants, braucu uz apkopi viss ir tip top, sezot baltik motors telpas peksni pazino piedodat bet jus esat apravusi vitni prieksieja rata skruvei, es ;ka tas var but pedejo reizi rats ir nemts nost pie jums jo jus likat jaunus ratus -hmm piedodit tas cilveks pie mums nestrada, tagad lai to situaciju izlabot jums bus jamaksa 280 ls jo atseviski spilku nomaqinit nevar.es ateicos sazinajos ar banku un tagad perku dalas pie hord dileriem un taisu pats. ford centra strada idioti kas neciena cilvekus un kas smauc ara naudu.pat uk dalasir letak pirkt un pasutit neka tas iegadaties lv un kautkadu suda krutku

х хозяйка 06.11.2010

Bivajet i tak!

R romans 06.11.2010

cilveki kas tirgo jaunas masinas iegaumejiet ja jus melojat gan kads seja iesplaus, ir jaizrada ciena pret pirceju ne tikai tad kad vins noskata auto bet ari tad kad pec 1 menesa tas grizas pie jums vai pec gada un jums ir jatur sava servisa latina augstu nejau lai jums nauda atlec bet lai cilveks izbraucot domatu ka jebkura gadijuma ja kas vins vienmer laipni gaidits jusu servi un tur vinam neizkraps naudu