www.sudzibas.lv Forcar.lv (SIA „SafeTrip“) Nepieņemama pakalpojumu kvalitāte

Forcar.lv (SIA „SafeTrip“) - Nepieņemama pakalpojumu kvalitāte

Jaunākās paaudzes dziļa jūsu auto salona ķīmiskā tīrīšana tikai par Ls 19,9. Īpašs aprīkojums nevainojamam svaigumam! - NEKAD neuzķerieties uz šī saukļa, ja to piedāvā kādā akcijā no Forcar.lv

- pakalpojumu noteikti nevar nosaukt par 'dziļu ķīmisko tīrīšanu', tā ir pavirša automašīnas ikdienišķa tīrīšana, ko citi piedāvā krietni lētāk;
- minētais pakalpojuma laiks (līdz 4h), izpaudās kā 36h;
- saņemot auto pēc 'dziļās ķīmiskās tīrīšanas' uz aizmugurējā paneļa pat nebija nosūktas mušas, stikli vispār nebija tīrīti (lai arī par to papildus vienojāmies), sēdekļi tā arī palika svītraini;
- un, ja web lapā būtu kaut viena īsta bilde no tās mazās garāžas, kur viss notiek, nevis skaistie foto no interneta, noteikti daudzi saprastu uzreiz...

Nekad vairs neatgriezīšos un neiesaku to arī citiem.

K kraans 18.10.2013

par superpuper līdzekli aqua pel :ar ātrumu virs 60 km/h vairs nav nepieciešami logu tīrītāji, jo netīrumi no stikla noslīd paši; pilnīgas muļķības viņš sāk strādāt tikai no 110 km/h un, nekādi solītie 10 000 km nebūs. knapi 2 nedēļas.

un pats galvenais: NODODOT AUTO JŪS UZZINAT, KA ŽĀVĒŠANA NAV IEKĻAUTA CENĀ...!!!, tas nozīmē +10Ls