www.sudzibas.lv Foodout.lv Slikts serviss

www.foodout.lv - Slikts serviss

Šodien plānoju pasūtīt picu no Čili pizzas mājas lapas un kā parasti uzzvanīju uz servisa telefonu. Gaidīju savienojumu vairāk, nekā 5 min. Pēc tam, pasūtot picu, sapratu, ka cena no mājaslapas un operatora teiktā dubultojās. Rupjā formā viņā man izskaidroja, ka tas ir normāli.

Izrādās, ka Čili pizzai vairs nav savas piegādes servisa un viņu apkalpo neprofesionāli foodout.lv.
Rupjš serviss, par visu ir papildus maksas, cenas divreiz lielākas nekā oriģinālā mājaslapā!!

Vairs neizmantošu šo piegādātāju! Un mudinu sargāt savu naudu un nervu sistēmu, neizmatojot šo servisu!

Žēl, ka Čili pizza vairs nepiedāvā savu piegādes servisu! Tas bija kvalitatīvs, laipns un ātrs serviss!

Čili pizzas lojāls klients jau vairāk nekā 13 gadus

V Valentinagr 06.06.2016

Indeed!
Par cenam neko pateikt nevaru, bet par personalu varu gan. Stradajot ar daziem restoraniem vini nezina menu un nevar neko pateikt. Ne par piedevam, ne par merciem.
Agrak varejam sazinaties tiesi ar restorana piegades servisu un viss bija okay. Tagad vnk briesmigi.

G Ggggggh 21.08.2017

Foodout.lv kurjers ir sliktākais kādu esmu sastapis! Nevarēja izdot NECIK naudas. Un man vēl vajadzēja pārmaksāt!

G Ggggggh 21.08.2017

esmu vienkārši šokēts no jūsu kurjera servisa - foodout.lv

Sen nebiju sūtījis un izskatās,ka šī būs pēdējā reize!

B Biozio 21.08.2017

Paldies zināšu kur nevajag pasūtīt :)