www.sudzibas.lv Foodout.lv Slikts serviss

Foodout.lv - Slikts serviss

Pasūtīju kūku no Nom Nom cafe caur Foodout.lv, pēc pāris minūtēm man atzvanīja un pateica, ka pēc 20 min varu nākt pakaļ, nobrīnījos, ka tik ātri un teicu, ka ātrākais būšu pēc pusstundas. Atnācu uz kafejnīcu, bet tur neviens neko par pasūtījumu nezināja, rezultātā zvanīju atpakaļ uz foodout.lv, kuri bija nesaprašanā kādēļ tā un solījās situāciju noskaidrot un pēc mirkļa atzvanīt. Pēc pāris minūtēm man atzvanīja un teica, ka Nom Nom cafe tomēr ir jāveic pasūtījums 24h iepriekš un piedāvāja vēlreiz pasūtīt, tomēr attiecos. Jutos bēdīgi par iztērēto laiku un etalonu, tādēļ neko pasūtīt vairs nevēlējos. Varu tikai uzteikt Nom Nom cafe personālu, kas izturējās ļoti laipni un atvainojās par radušos situāciju,

I