www.sudzibas.lv Foodout.lv Kļūdaina mājaslapa

Foodout.lv - Kļūdaina mājaslapa

Foodout.lv ideja ir ļoti laba, taču izpildījums - ļoti vājš. No mājaslapas nav jēgas, jo nav iespējams kaut ko pasūtīt nezvanot viņu operatoriem. Jau 3 reizes ir bijis tā, ka pievienoju visus ēdienus, dodos veikt pasūtījumu, spiežu pasūtīt, bet mājaslapā tiek parādīts, ka "pašlaik nevaram jums pagatavot ēdienu - . ". Netiek norādīts, ko nevar pagatavot, tādēļ jāpavada ilgs laiks noņemot un liekot atkal klāt ēdienus, lai saprastu, ko tad īsti nevar pagatavot. Tagad vienkārši pasūtu no ēdināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā iespēju pasūtīt savās mājaslapās.
Divas reizes esmu arī informējusi operatorus par šo problēmu, bet šķiet, ka informācija tālāk netiek nodota. Serviss, kas ir paredzēts, lai atvieglotu pasūtījumu veikšanu, to apgrūtina.
Nesaprotu, kādēļ nevar šo kļūdu izlabot un parādīt tos ēdienus, kas nav pieejami.

D Dontkillmyvibe 27.02.2017

Var gan redzēt, ko tieši nevar pagatavot. Piem., Čili picai vakarā tie ir burgeri un siltie ēdieni.

A Agnese 27.02.2017

Tad kad ir nakts piedāvājums, tad šos ēdienus nemaz nevar grozam pievienot.