www.sudzibas.lv Foodout.lv Izvēlies foodout, ja vēlies palikt neēdis!

Foodout.lv - Izvēlies foodout, ja vēlies palikt neēdis!

Paļaujoties uz šo servisu (ja to tā vispār var nosaukt) , jau otro dienu pusdienas pārvēršas murgā. Vakar netika atvests viss pasūtījums, lai gan naudu paņēma par visu. Šodien pusdienas netika atvestas vispār. Katru reizi operators aizbildinās, ka viņi nav ne pie kā vainīgi, un ka vainīgs ir restorāns. Vakar restorāns neesot iedevis visas porcijas. Šodien esot bijusi sistēmas kļūda. Kad beidzot šis bardaks beigsies? Ja negribat vai nevarat strādāt, tad klapējiet savu kantori ciet! Varbūt pietiek čakarēt cilvēkus? Un kā man saviem darbiniekiem paskaidrot, ka šodien tu pusdienas neēdīsi, jo tavu porciju neatveda vai arī šodien neēdīsiet neviens, jo foodout ir sistēmas kļūda? Protams, nekā! Vienkārši braucu uz tuvējo kafejnīcu un pirku pusdienas. Turklāt ar foodout problēmas notiek arvien biežāk un biežāk. Par pasūtījuma kavēšanos es vispār nerunāju, jo tas notiek regulāri.

Noteikti neiesaku vairs nevienam izmantot šo kantori un arī pats to nedarīšu. Ir taču citas alternatīvas. Kā arī restorāniem iesaku rūpīgāk izvēlēties, kas izvadā jūsu ēdienu, jo tā taču ir arī jūsu reputācija un nauda.