www.sudzibas.lv Folkloras kopa EIMA Krāpšana folkloras kopa EIMA

Folkloras kopa EIMA - Krāpšana folkloras kopa EIMA

Mājas lapā, precos ''folkloras kopa Eima sevi raksturoja ka ir aktīvi un radoši, izauguši kopā ar dziesmu, deju un mūziku. Spēlē vairākus tradicionālos mūzikas instrumentus - kokles, Stabules, vijoles, ermoņikas un akordeonu. Daudzu gadu garumā darbojās gan kā danču spēlmaņi, gan kustinātāji un lustinātāji dažādos pasākumos. Ja vēlēsieties aicināt folkloras grupu Eima, iesaku rūpīgi apdomāt. Pakalpojums tika sniegts ļoti pavirši, nekvalitatīvi un nepārdomāti, pēc sarunas ar vadītāju ievu noskaidroju, ko šī grupa sniedz, viss mani apmierināja. Līdz ar to nebija nemazākās šaubas par izpildījumu meklējot atsauksmes par šo grupu sapratu, ka ieva strode spēlē grupā jauno Jāņu orķestris | jjo - tātad skatuves cilvēks un kaunu nedarīs. Piekodināju, lai cenšas rupjības nerunāt, jo tās tomēr ir kāzas. Rezultāts bija bēdīgs, 40 min. Vietā pasākums Ilga kādas 10 min, un tās pašas tādas, ka man aiz kauna vajadzēja zemē ielīst. Nu ko lai Saka, uzticējos cilvēkiem, bet īstenība man bija skarba. Gan naudas ziņā, gan pārmetumos, nu kā tā var pārvērtēt savus spēkus un sniegt nekvalitatīvu, prastu uzstāšanos. Vēl ilgi kāzu viesi bija neizpratnē, kas tas vispār bija? Nu lūk - sirds pilna, kāzu noskaņa sabojāta, un kaķis maisā nopirkts. Bēdīgi!

K

Komentāri (4)

G Gulbenietis 29.08.2021

Strjomnas babenes ir bildē :D

E Edvīnijs 29.08.2021

Varbūt var aprakstīt konkrētāk to uzstāšanos, kas tieši bija tik slikti?

K Kaija 29.08.2021

Pirmkārt viss priekšnesums bija zem katras kritikas.Izvēlējos šo grupu tādēl, ka sevi šī grupa pasniedza šādi - Esam aktīvi un radoši, izauguši kopā ar dziesmu, deju un mūziku. Spēlējam vairākus tradicionālos mūzikas instrumentus - kokles, stabules, vijoles, ermoņikas un akordeonu. Daudzu gadu garumā darbojamies gan kā danču spēlmaņi, gan kustinātāji un lustinātāji dažādos pasākumos.

Prezentējam tradicionālo kultūru arī ārvalstu grupām un tūristiem, visa gada garumā palīdzam nosvinēt tradicionālos latviešu svētkus, - svarīgākie un iemīļotākie no kuriem ir vasaras saulgrieži.

Tāpat dodamies ciemos pie bērniem un jauniešiem bērnudārzos un skolās, lai stāstītu par tradīcijām, instrumentu spēli, kopā sadziedātu un uzdancotu, darbojamies tradicionālās muzicēšanas nometnēs.

Vadām arī krustabas un kāzu tradicionālās lietas - mičojam, gatavojam vārtus, ejam čigānos un izdancinām kāzu viesus.
Rezultāts -atbrauca trīs nenosakāmos apģērbos, jeb kas ir stāvējis pie netīrās veļas bļodas, tas arī savilkts, scenārijs nebija vispār, kaut ko mēģināja sacerēt uz vietas, kas galīgi neatbilda šim pasākumam.Vadītāja Iva it kā mēģināja iejusties savā tēlā, bet tas viss bija diezgan vulgāri, kaut lūdzu lai nebūtu rupjības.Pret kāzu viesiem neiecietīga, rezultātā kāzu viesiem bija jādejo plaukstiņpolka, kas vairāk gan iederētos bērnudārza izlaiduma, nevis kāzās. Tad sekoja vēl kaut kāda nenosakāma deja un kā galveno pasniedza aijā žūžū, kur viesus sadzina aplī un paši vienkārši aizmuka pa durvīm. Skumji, ka tik atbildīgā pasākumā var šādi izrīkoties.

I Inese 29.08.2021

Slikti bija visss :D bet konkrētāk gan ierašanās , jaunās sievas vārda izķēmošana , uzvedums , aktivitāte lika pieaugušajiem cilvekiem bērnu dejas dejot ( noiets etaps) lēti apģērbi nu saburzīti, tāda sajūta ka vini pat nezina ko teikt , tas ir nepārdomāts un Neatstradāts priekšnesums ( ja to tā varetu nosaukt! ) un tad kad mums vajadzetu sākt baliti un jautrību liek dziedāt aijā žūžū…. NOPIETNI? Pazuda pēkšņi ….. neviens neko nesaprata ….tas murgs bija Lēts , nepārdomāts , bērnišķīgs, mulsumu pilns brīdis , paldies Dievam soreiz jāsaka ka 40 min vieta bija kadas 10…. Jo gribējās lai vini pazūd ! Bet skumji ka samaksāja viņiem diezgan lielu summu ! Tā lūk …..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes