www.sudzibas.lv Floriena Luxury spa Krāpšana, slikts serviss, nedod čekus

Floriena Luxury spa - Krāpšana, slikts serviss, nedod čekus

Grību pastāstīt par savu šausmīgu pieredzi ar spa salonu floriena luxury spa, adresē Marijas iela 16. Beidzot tur atrodu ļoti labu masāžas meistaru Natāliju, paņēmu abonementu, 5 reizes, samaksāju, čeku man neizsniedza. 2 reizes man atcela masāžu ģimenes apstākļos deļ, es visu saprotu, viss var gadīties. Vairākas reizes bija pārnesta masāža. Kad mani atkal pierakstīja pie Natālijas un es atnācu, bija cita meistare kura man nedēreja, jo vienu reizi jau biju taisījusi masāžu pie viņas, un bija pārāk stipra. To, ka būs cita meistare, man administratore/īpašniece nepainformēja. Kā rezultāta es nevarēju atkal saņemt pakalpojumu pie sava meistara, atdot naudu par neiztērētajiem apmeklējumiem man atteica, čeks nebija iepriekš izsniegts, administratore bija ļoti rupja un teica, kāda ir starpība kāds ir meistars, ka viņa ir vispār salona īpašniece un zin kā rūnāt ar Ptac ja kas. Nevienam neieteicu šo salonu ar šādu attieksmi pret klientiem!

H