www.sudzibas.lv Floriena Luxury spa Krāpšana, slikts serviss, nedod čekus

Floriena Luxury spa - Krāpšana, slikts serviss, nedod čekus

Grību pastāstīt par savu šausmīgu pieredzi ar spa salonu floriena luxury spa, adresē Marijas iela 16. Beidzot tur atrodu ļoti labu masāžas meistaru Natāliju, paņēmu abonementu, 5 reizes, samaksāju, čeku man neizsniedza. 2 reizes man atcela masāžu ģimenes apstākļos deļ, es visu saprotu, viss var gadīties. Vairākas reizes bija pārnesta masāža. Kad mani atkal pierakstīja pie Natālijas un es atnācu, bija cita meistare kura man nedēreja, jo vienu reizi jau biju taisījusi masāžu pie viņas, un bija pārāk stipra. To, ka būs cita meistare, man administratore/īpašniece nepainformēja. Kā rezultāta es nevarēju atkal saņemt pakalpojumu pie sava meistara, atdot naudu par neiztērētajiem apmeklējumiem man atteica, čeks nebija iepriekš izsniegts, administratore bija ļoti rupja un teica, kāda ir starpība kāds ir meistars, ka viņa ir vispār salona īpašniece un zin kā rūnāt ar Ptac ja kas. Nevienam neieteicu šo salonu ar šādu attieksmi pret klientiem!

H

M Marina 06.05.2022

Oo, jā, SIA Floriena Luxury SPA, Luxury tur ir tikai nosaukumā😀 To administratori aka salona īpašnieci reāli glābj tikai meistares. Business woman, tikai kur to biznesa menedžmentu nez mācījusies. Uz klientu orientēta sfēra, bet pie vadības soceopāte. Var piepūst lūpas, uzšpaktelēt seju, bet tas, ka cilvēks riebīgs vienalga redzams. Sajūta, ka esi atnācis uz tirgu, nevis salonu. Varu piebilst, ka līdz masāžai pat netiku, jo ienākot "luxury" telpā sagaidīju kvalitatīvi atpūtu, nevis kaulēšanos un cīņu par abonementa neizietajām reizēm. Kaut gan biju laba salona meklējumos un plānoju ilglaicīgi apmeklēt. Lieki piebilst, ka klients un labas atsauksmes ir zaudēti.