FLORAS MAGIJA

4to za prodavs4ici rabotajut tam?Uwas!Ruskih ne va6to nestavjat!Pri6la ja upakovavatj podarok tuda 12 janvarja,Ja zna4it s nei po ruski govorju,a ona so mnoi po lati6ski,i na ruskii dawe neperehodit!Poka ja ee ne skazala, 4to ja nebudu iz sprincepa s nei na lat.jaz. govorit.Togda ona tolka imela 4estj pereiti na rus.jaz.I za me4u,4to govorila horo6o!Po4emu ja prodavec(rabotaju towe)dolwna govoritj s nimi na lat.jaz,a oni ne dolwni!GDE SPRAVEDLIVOSTJ!

N

N Natalja 19.01.2007

Prodavci, pohoze zabili glavnoe pravilo prodavca-razgovarivatj na jazike,na kotorom govorit VA6 klient,i kuda toljko na4aljstvo smotrit?

L Latviete 13.08.2008

Latvijaa valsts valoda ir latvieshu valoda. Iemaacies runaat latviski un nebuus shaadu probleemu!

W Wash 19.09.2008

Tu Latvijā dzīvo vai kur? Gribi krieviski runāt, kraties uz roseju, matj tvoju...

P Playboj 30.01.2010

Pastj zakroj! Esli bi ne russkije to vi bi vse v zope zili! Shas kuda dokatilis i esho 4to to smejut gnatj, stali vseevropejskim posmeshhishem! iz za takih nacionalistov i glupih ljudej kak Latviete i Wash strana vsegda budet v zope!

G gita32 24.01.2013

Sveiki, man personīgi palīdzēja sieviete no Rīgas, pie viņas gan ir grūti tikt un lēti ar nebija, taču vismaz ieguldītais atmaksājās. Līdz tam biju atdūrusies uz visādiem šarlatāniem, kas ņēma naudu uzreiz, bet rezultātu tā arī nesagaidīju. Vismaz man bija jāmaksā par reālu rezultātu, tikai vēl pluss darbam materiāli jāaizved. Un tas viss. Ja kāds arī bez manis ir saskāries ar naudas izmešanu un cer, ka kāds kaut ko tomēr var izdarīt, tad arī variet mēģināt uzrakstīt uz viņas e pastu – [slēpt]@gmail.com
Vienkārši žēl visus, kas šādā veidā apdedzinās un paliek bez naudas :(