Flirtslv - Krāpšana

Esmu šokā pienak kārtējais ikmēneša maksājums pa telefonsakariem bet ko es reiķina ieraugu mistiskus maksājumus flirts.lv wap 1 eur. Flirts lv reģistrācija 3 eur. Flirts wap prenumerata 3.00 (sis 3x) kopā es sareikinaju 13 eur. Pa ko si nauda tika ieskaitira manam tele2 reikinam? Es neko neesmu iegādājusies kādu laiku izmantoju šo saitu ne par ko nemaksaju kādu dienu gribēju ieiet bet vairs nevarēju laikam piemirsusies parole gadās reizēm ja kādu laiku neizmanto, gribēju izdzēst savu profilu rādījās tavs nr nav apstiprināts lūdzu ievadu tālruņa nr. Ievadiju bet nekadu sms nesaņēmu. Lūk varbūt bija šī mana kļūme ka ievadiju savu nr. Nekur nekas nebija rakstīts ka pa to ir jāmaksā. Ar šo saitu sazināties arī nevaru. Reklamme vēl ka bezmaksas saits lūk 3 eur. Pa reģistrāciju vien samaksāju. Kaut gan jau pirms tam jau 2men. Atrados tur. Uz e pastu arī nekas no viņiem neatnāca. Ja aizmirsta parole tad ko man darīt? Nekaunība.

C

I Ieva 07.01.2018

Es esmu iekritusi pilnīgi tāpat, ielogoties nevaru, jo it kā parole nav pareiza, rakstu viņiem lai manu profilu izdzēšs, atbildēs, padomājiet, jo šeit tādas iespējas... Morāle, pirms aiz garlaicības kaut kur lien, palasi sūdzības vismaz... un neticēt, ka kaut kas vēl ir par brīvu...

C Cristy32 09.01.2018

Ja tieši tāpat man ir.profila netieku.rakstiju viņiem par visu šo situāciju.izradas esmu iegadajusies vip statusu.atceros gan ka šī iespēja man tika dota sakrajot tas sirsniņas.cik tur tas dienas pēc kārtas.pa punktiem sanāca vip izradas pēc tam viņš automātiski ik pēc 7 dienām atjaunojas un tur nu ir tā summa.man tacu tas vip nebija vajadzigs butu zinajusi nebutu krajusi tas sirsninas kam tad vinas vispar domatas?profils man esot mistiski tagad dzēst. Pati esot izdzesusi.mana vaina esot pirms izdzesanas bija jāatceļ automātiskie maksājumi.murgs nu mācība bus uz priekšdienām.nelist tādos saitos.profils itka dzēst pēc viņu rakstīta bet e pasts pienāca sen neesmu radijusies ka viņi piešķir vip statusu bezmaksas.kur taisnība?

J Jolanta Lapsane 08.01.2018

Ja rakstīs lai ievadat bankas datus un.paroles,tad arī akli ievadīsiet?Pirms reğistrācijas ir katras vietnes noteikumi jālasa.Tādi ir visur.

C Cristy32 09.01.2018

Nu neizlasiju mana vaina bet pirms kautkādu naudu novelk pabrīdina. Un ja kas iegādāts tad atsūta sms vai to pašu e pastu.saja gadijuma neko.

V Vital 09.01.2018

Man pat vairāk sanāca, pilnīgi piekrītu, ka tas ir krāpšana. Pat par to lai profilu izdzēst jāmaksā.

C Cristy32 09.01.2018

Telefona reiķina skatījos pa reģistrāciju flirts.lv bija samaksa 3 vai 1 eur par izdzesanos skatījos ka nemaz nevar ieiet.radas ievadiet Talr.nr.ievadot nekas nenotiek caur facebook ieiet arī nevar.tad ka lai vispār izdzēsos.tad jau sanāk jāmaksā lai izdzēstos murgs kautkāds.bet jātiek tik iekšā bet kā...

G Guntars bubinskis 17.02.2018

Man jurists patreiz gatavo lietu iesniegšanai tiesā! Tā kā drīz tas krāpnieku saits tiks likvidēts

M Marta Hartmane 07.06.2018

Man tas pac ar jau sakas kad sak piestadit rekinu neparko ar viniem pasiem ar nevar sazinaties. Vienigais kas ir jamaksa vis rekins tavaita.

L Liene Avota 07.06.2018

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2018.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē!

L Labdaris125 03.01.2019

Kristīne, atvainojiet, bet vai jūs gadījumā neesat muļķe? Priekš kam Jūs liekat pielikumā rēķinu, kur ir visi Jūsu dati? Jūs ar galvu galīgi nedraudzējaties?

L Latvietis 25.02.2019

tāda pati situācija! Reģistrējoties portālā nebij norādīts ne bankas konti, ne telefona numurs. Iegāju no telefona aplikācijā, ielogojoties uz ekrana izlec paziņojums, vai vēlos iegādāties VIP abonamentu, kļūdas pēc uzspiedās, un notika automātiskais maksājums, 3Euro, nebij ne izcenojuma, nekā, vnk vienu poga uzspiesta, un atnāca sms no 1850 ka maksājums tika veikts! Maksājums tika pievienots manam Tele2 rēķinam! Nekad negrasījos kko maksāt! Ja kādam tas notiek, obligāti nosūtiet uz to pašu nr 1850 vārdu STOP , citādi maksājums tiks veikts automātiski turpmāk, kaut Jūs profilu dzēsīsiet no tā Flirts lv portāla! Protams no turienes esmu izdzēsies un nekad vairs tur neregistrēšos! Uzmanieties!