www.sudzibas.lv FLEURJUMS испортили волосы

FLEURJUMS - испортили волосы

05.11.11 Была в салоне FLEURJUMS, осветляла волосы. В результате получила вместо блондина, рыжие корни волос и сожженую кожу головы. И на просьбу исправить цвет мне ответили что их краской это невозможно. В итоге придется потратить не мало денег на хорошего мастера.

I

K Kristine 14.11.2011

Mjā, šis salons tiešām ļoti nekvalitatīvs. Nopirku kuponu un uz akciju aizgāju uztaisīt pedikīru. Tas bija sliktākais pedikīrs manā mūžā, tā meitene, kas mani apkalpoja, arī nepatika. Attieksme tāda it kā klients būtu apgrūtinājums. Pedikīrs aprobežojās tikai ar nagu nokrāsošanu, murgs kaut kāds. Turp noteikti vairs nedošos pat par velti.

M Marina 19.11.2011

Полностью согласна с предыдущими авторами. Салон никудышный. Я ранеее делала там кератиновое выпрямление волос у Ксении - дипломированного мастера с огромным опытом работы. Причем без скидки, за 50Лс. Эффект длился ровно до первого мытья. После чего результат нулевой. Самое неприятное в этой ситуации, что после моих претензий выяснилось, что хозяйка салона никакой ответственности за своих работников не несет, т.к. они только арендуют у нее свои рабочие места. Очень удобно и безнаказанно. Да, и еще вот что. Не забывайте требовать кассовые чеки, особенного за дорогие услуги.

A ANNA 08.12.2011

VRETE vi ot ne4ego delatj, takix boljnix kak vi le4itj nado, a vi v salon krasoti, v durdom vam nado.kone4no iz 1000000 dovoljnix klientov, takie kak marina, ili kristina najdutasa.mastera v salone otli4nie, i manikjur, i parikmaxer i kosmetolog, PROFFESIONALI!!!

E envidia 27.12.2011

izskatās, ka Anna strādā salonā :)

Es arī gāju uz šo salonu DIVAS reizes. Pirmajā reizē aizgāju uz dziļo sejas pīlingu. Otrajā pie frizieres (abas reizes iegādājos kuponu). Pīlinga laikā man jau attieksme šķita mazliet jocīga, kā te minēja komentētāja Kristīne, attieksme tāda, it kā klients ir apgrūtinājums, tas ir viens, un otrs, pēc ieteikumiem, likās, ka es visu dzīvi esmu kaut ko darījusi nepareizi. Itin nemaz man šāda attieksme nešķita PROfesionāla.

Kad gāju frizēties, mani, kā pēc tam, sarunas laikā sapratu, pieņēma frizieres palīdze. kad pastāstīju, ko es vēlos, mani informēja, ka tā nebūšot labi (nebūs labi, vai arī šī palīdze bija tieši tik nekompetenta, lai vienkārši nezinātu kā izpildīt manas prasības, un šajā gadījumā vieglāk ir atteikt to, ko lūdzu). Kad izteicu vienkāršāku variantu - nokrāsot tikai ataugušās saknes šķipsnās, mani jau atkārtoti informēja, ka tā nebūšot smuki (bez jebkāda iespējamā risinājuma par to, kā tad būtu smuki) - ņemsim vērā, ka es šādā veidā matus krāsoju jau ļoti ilgi. Vēlos piemetināt, ka kupona vērtība IT KĀ ir 40 LVL. :) Tika nokritizēta mana ilggadējā friziere (sakiet, vai tas ir profesināli? :) ), liekot man saprast, ka savus matus jau ilgus gadus esmu krāsojusi drausmīgi un nepareizi. Šobrīd mani mati, pēc 40 latus (!!) vērtās frizēšanas izskatās gandrīz tāpat kā pirms frizēšanās - man ir grūti atrast celiņa pāršķiršanas vietu, jo krāsojot šķipsnas, tika ņemti lieli attālumi, līdz ar to, gandrīz jebkurā vietā matus pāršķirot, tie joprojām izskatās kā ar ataugušām saknēm.

kur šeit, Anna, ir jūsu minētā profesionalitāte?

V vika 25.01.2012

Envidija, vam nado doma sidetj s takimi predrassudkami. i povtarju vam esho raz v etom salone obsluwivaetsa ogromnoe koli4estvo klientov. i ja sama li4no, vi sami ne znaete 4ego xotite, i obvinjaete v etom drugix.
kosmetologi, parikmaxeri, permanent, manikjur 1000000000000000000 dovoljnix klientov, a odna ...i tak bivaet

E envidia 02.02.2012

Vika, gribētos gan teikt, ka drīzāk mājās jāsēž nevis man, bet gan tādiem frizieriem, kas strādā šajā salonā ;) ok, par visiem nevaru spriest, tiešām, bet - par vienu konkrēti varu gan!

V vika 02.02.2012

I esho xotela dobavitj - V SALONE fleurjums NIKOGDA NE BILO KUPONOV NA PEDIKJUR. SALON FLEURJUMS I FLEUR SOVERSHENNO RAZNIE SALONI..tak 4to sna4alo nado ubiditsa kuda walobu pishite!!!

M Mawa 13.02.2012

Я в этом салоне обслуживание получаю очень давно. Но не по купоном. Мне очень нравится мастера. Анжелика хороший мастер по маникюру и педикюру, ваксинг конечно. Парикмахер Ксения действитель, мастер своего дело. Всем не понравяшся правильно замечу. А вот дама Выше которая пишет, Странная угрожает мастеру своим мужем. Дорогая ведь кератин такое дело подошло не подошло. У вас волосы целые и радуйтесь. Нежели могли вообще попасть к другому и лысой уйти. Вам еще нужно увидеть, что такое ужас когда творят. А вы слава богу еще не знаете и не цените . Ксения когда начала работать с моими волосами . Они начали расти не ломаться. Цвет просто супер. Косметолог Тамара в этом салоне тоже проф. Девочки не растраивайтесь. Ваши клиенты с вами.