www.sudzibas.lv Fixmobile Ekrāna maiņa

Fixmobile - Ekrāna maiņa

Iphone telefonam aiznesām nomainīt stikliņu, jo bija saplīsis. Telefonu nodevu darbojošā stāvoklī.
Telefons tika salabots 2h laikā. Parcik veikals tika slēgts un baterija bija telefonam izlādējusies, tad uz vietas nevarējām pārbaudīt vai tas darbojas pēc ekrāna maiņas. Konsultants bija laipns un teica, ja kaut kas nedarbojas, tad variet atnest droši un paskatīsimies. Teica, ka atverot esot bijušas manāmas oksidācijas pēdas. Vakarā uzlādējot un ieslēdzot telefonu, rāda, ka nav servisa ieliekot sim karti. Nevar saņemt zvanus un piezvanīt. No rīta zvanīju uz fixmobile par šo situāciju, teica, lai atnesot paskatīsies.
Atnesot pēkšni radās problēmas - te operatora vaina, te sim bojāta... Beigās pateica, ka telefons pieliets ar ūdeni. Kas pilnīgi noteikti nebija iespējams, jo to telefonu neviens nelietoja. Ņemot vērā to, ka problēma tika konstatēta uzreiz pēc ekrāna maiņas, tad arguments par ūdeni ir visai apšaubāms. Klāt nebiju, iespējams remonnmeistars nejauši uzgāzis savu ūdeni, tēju utt. Zinot haosu kāds mēdz valdīt darbnīcā...
Viņi pastāv uz savu versiju, es balstos uz faktu, ka telefons nedarbojās uzreiz pēc remonta.
30.05.2019 saņēmu telefonu - 31.05.2019 zvanīju par radušos problēmu, man laipni paziņoja, ka garantija 2 mēneši, lai atnesot. Atnesu, bet bez rezultāta.

C CilvēksParastais1 20.06.2019

Var just, ka cilvēks neko nesaprot no tehnikas.. Ja iekārtā tiešām iepriekš bijis mitrums, tad pilnīgi pietiek ar to, ka atjauks iekārtu vaļā, lai viņa pēc tam vairs neieslēgtos, jo pirms tam kontakti un komponentes knapi turējušās uz puņķiem. Normālos gadījumos klientam pašam būtu meistaru jāpabrīdina pirms remonta, ka ir bijis arī mitrumā, un, ja iespējams, lai notīra korozijas sekas.

S SigitaDz 21.06.2019

Var just ,ka jūs neesat ieinteresēti atrisināt problēmu ko esat sastrādājuši...

S SigitaDz 21.06.2019

Normālos gadījumos meistars būtu pie nomaiņas piezvanījis uz pateicis,ka ir iespēja notīrīt korozijas sekas un būtu vienojušies. Nevis atdot,pateikt ,ka viss kārtībā ,nemaz nepārbaudot vai darbojas.
Otrā reizē teikt,ka no telefona līst ūdens,ja tas nav tikts lietots,jo nedarbojās ir diezgan stulbi.