Fix price - Krāpšana

Nostrādāju šajā veikalā 3 nedēļas. Pēc tā kā man atteicās dot darba līgumu, aizbildinoties ka tas vēl nav atsūtīts, izlēmu aiziet no šī darba.
Parakstīju atlūgumu, pajautāju kad man samaksās par nostrādātajām stundām, man atbildēja ka samaksāšot. Un tā jau nēdēļu tik Sola, ka būs šodien vai rīt, aizbildinoties ar to ka nauda itkā uzkārusies bankā. Vai arī bijušas brīvdienas.
Tā viņi apmānījuši jau vairāk kā trīs darbiniekus, kurus atlaiž pēc savas izdomās un nedodot darba līgumu un beigās arī ne izmaksājot pienākušas samaksu.

Oskars Oskarsons 26.02.2021

Jebkurā normālā firmā darba līgumu iedod uz rokas uzreiz, kad sāk cilvēks strādāt. Viņiem ir sagatavoti 2 eksemplāri ar priekšnieka parakstiem, atliek tikai Jums uzlikt savus autogrāfus. Viens eksemplārs paliek Jums uz rokas, otrs darba devējam.

Ja sākās kaut kādas runas, ka vajag līgumu pagaidīt vai kaut ko atsūtīt/aizsūtīt utt., tad tas ir liels "red flag". No tādas darba vietas vajag mukt prom, atpakaļ neskatoties. Reti tas beidzās bez problēmām.

I Ilva B. 15.11.2022

1. Darba līgums tika parakstīts.
2. Darbinieks aizmirsa pierakstīt, ka viņš pameta darba vietu, bet ir zināmi termiņi, kas jaievēro izbeidzot darba tiesiskās attiecības un ir nepieciešami formalitāšu ievērošanai, aprēķina sagatavošanai un izmaksas veikšanai. Visas pienākošās summas darbiniekam tika izmaksātas.
3. Šo gadījumu, pēc darbinieka sūdzības izskatīja arī VDI, pārkāpums netika konstatēts.
Fix Price