Fitland Jelgava - SPA

Dodoties izmantot dāvanu karti uz šo SPA, gaidījām patīkamu un siltu atpūtu. Taču sagaidījām vien lielu vilšanos mazajā spa zonā, kurā no 3 solītajām pirtīm darbojās tikai viena, džakuzi bija auksts un smilšains!!!! Un nešķita, ka tur kādam tas rūp. Arī apkalpošana nelaipna. Žēl, ka apkalpojošā sfērā strādā tādi cilvēki, kas ir kā antireklāma uzņēmumam.Taču liels paldies masierei, kura izglāba nožēlojamo pasākumu...un arī atcerējās, ka dāvanu kartē ietilpst svaigi spiestas sulas....

R

Komentāri (4)

A ANTASERGEJEVA 11.12.2014

Labdien!
Par atpūtu Fitland Jelgava SPA zonā - tur tiešām var sagaidīt nepatīkamus pārsteigumus un vilšanos par iecerēto atpūtu pēc treniņa trenažieru zālē. Parasti nedarbojas kāda no trim pirtīm (laikam resursu taupības nolūkā). Burbuļvanna bieži nedarbojas, bet ja ir ieslēgta, tad mazajā režīmā vai ar aukstu ūdeni. Tāpēc SPA zonu pilnībā izmantot nav iespējams. Vēl pārsteigumi sagaida dušas telpā - no vairākām dušām, normāli darbojas viena. Netīrais ūdens prom aiztek lēni, tāpēc sanāk kāpt pāri netīram, putainam ūdenim, lai nokļūtu ģērbtuvēs. Dušas telpa netiek kārtīgi iztīrīta, visur slidens no netīrām nogulsnēm.
Fitland Jelgava apmeklēju vairākus gadus. Žēl, ka ar katru gadu pakalpojumu saņemšanas kvalitāte pasliktinās. Izskatās, ka uzņēmuma īpašnieks necenšas ieguldīt līdzekļus, lai sakārtotu ģērbtuves, dušas un tualetes telpas un SPA zonu.
Trenažieru zāle ir laba. Daudz dažādu trenažieru, var atrast sev piemērotu un labi pasportot.

Anta

C chubijs 23.02.2015

Piekrītu iepriekšminētajam, Fitlandā tīrība ir zem katras kritikas!
Dušas nav mūžību tīrītas, grīda slidena, uz sienām flīžu šuves jau ir kļuvušas rozā no netīrīšanas (esmu uzkopšanas darbu eksperts, tāpēc zinu, ko runāju) Visur putekļi, neslaucītas grīdas nodarbību telpās, uz ventilācijas trubām ir centimetriem biezas putekļu kārtas! Fitnesa paklājus arī derētu nomainīt, jo ir ļoti smirdīgi! Manuprāt, kopš kluba atvēršanas nav mainīti! Katrā ziņā cenšoties uzlabot veselību sportojot, sanāk, ka riskē dabūt sēnīti utt...
Man kā putekļu alerģijas cilvēkam ir nekomfortabli uzturēties netīrītās telpās :(
Pati priekšniece izskatās tāda, ka viss galīgi pie kājas, nelaipna arī, cik nācies saskarties!

A Anitux 19.05.2015

Man ar nācies saskarties ar ļoti nelaipnu attieksmi Fitlandā..Meitai nopirku abonementu, kurā iekļautas nelielas atlaides, ! Kad meita pēc divām apmeklējuma reizēm, ieradās uz trešo, , viņa rupjā veidā tika pateikts, ka šajā abonementā neietilpst atlaides un lika piemaksāt 10 eur.kaut gan atlaidi jau bija izmantojusi...Un kļūdu pielaidusi cita darbiniece, kura nepareizi izskaidrojusi noteikumus! Tad, lai tā darbiniece arī maksā tos 10, eur! Bet tāda brutāla blondine kurai zems apkalpošanas līmenis ar pamatskolas izglītību atļaujas pazemot meitu, kura nav pilngadīga! Tad kur skatās vadība kura pieņem darbā tādus darbinieces...Ļoti nepatīkama situācija...Vadībai vajadzētu par apkalpošanu padomāt!

Z Zane111 11.12.2019

Jau 2 gadus eju uz Fitland un ar katru dienu arvien lielāka vilšanās. Šķiet, ka klubam ir grūti ar finanšu menedžēsanu, jo sportot gribētāju ir daudz, bet apstākļi "nosit apetīti". Labi, ka ir foršas treneres,
Tātad par iebildumiem:
1. Laika gaitā aprīkojums un trenažieri nolietojas, bet nekas netiek darīts.
2. Nereti skapīšos nav neviena pakaramā, kur uzkarināt drēbes.
3. Durvīm rokturus, tostarp toletēm aizslēgšanas mehānismus labo mēnešiem.
4. Uz velotreniņiem jāpierakstās rindā, jo aptuveni 1/3 trenažieru ir salūzuši. Vecie ir nolietojušies un pēc remonta ātri vien atkal nedarbojas.
5. Spa zonā reti, kad darbojas visas pirtis, kontrastu baseiniņš jau pāris gadus nestrādā, džakuzi periodiski mēnešiem nedarbojas.
6. Vingrošanas paklājiņi nolietojušies un saplīsuši.
Cienījamā kluba vadība, vai tiešām nav iespējams veikt uzlabojums? Šobrīd esošie kluba apstākļi nevis piesaista, bet atbaida klientus. Kas notiek ar FITLAND? Bija tik foršs klubs.
Vai nav iespējams sestdienās pagarināt darba laiku? Daudzi apmeklētāji tieši vakarā gribētu izbaudīt spa pēc treniņa, Šī iemesla dēļ ar ģimeni esam spiesti meklēt alternatīvas - Olaine, Bauska.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes