AtrisinātaFirst Auto - Krāpšana

Pirms pus gada nopirku pie šiem čaļiem 535d par 13k, tagad kapitālais motora remonts uz 4k, ir kādreiz plīsusi ķēde un karteris pilns ar ķēdes gabaliem un skaidām, rezultātā kloķene, klaņi beigti. + sprauslas puse beigtas, vārstuļi izņemti un 20€ vērta remkomplekta vietā ieskrūvēti samarezi ar silikonu, pirmajā mēnesī nācās ieguldīties hadenē. Kopējās izmaksas uz doto brīdi ir 5000€, normāli ieberzos uzticoties šiem džekiem. Mašīna 100% saķīmiķota uz pārdosanu. Paldies džekiem par lielisko pirkumu.
Pircējiem iesaku 100% mašīnas pie viņiem nepirkt, jo arī manas kaites kompji neparādija kad pirku + mašīna strādāja kā bitīte, piečinīt viņi māk.
P. S.
Džeki meta krustus un stāstīja, ka paši visu ir pārbaudījuši, jo mašīna tika pieņemta, kā pirmā iemaksa par citu mašīnu...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ādolfs 06.06.2019

Situācija atrisināta, izrādās mašīna tiešām nodota ka iemaksa un tapat kā es džeki no First Auto bija autiņu pārbaudījuši, gan komi pieslēgusi, gan cēluši uz pacēlaja utt, un tapa ka es neko nav atraduši par ko piesieties , šobrīd puiši ir ļoti pretīmnakoši un palīdz risināt problēmu ar mašīnas remontu, pretenziju nav.
Nenožēloju ka iegādājos autiņu tiesi pie "First Auto", cits tirgotājs būtu pateicis, ka mašīnu pats uz pirkšanu baudiju, nopirku un tālāk mana problēma, bet puiši ir ļoti pretīmnakoši...

ā

A aicis24 04.06.2019

Tie auto tirgotāji,ja kādu nav uzmetuši,tad nevar mierīgi gulēt.Ta ar tādām mašīnām,visa Rumbula ir pilna,kuras ir uzfrišinājis tā,lai viņas varētu izbraukt no uzmetēju stāvvietas un tālāk vairs nav viņu problēma.