www.sudzibas.lv fininvest Nepamatoti zems īpašuma novērtējums

fininvest - Nepamatoti zems īpašuma novērtējums

Plaši reklamējas gan internetā, gan laikrakstos, ka piešķir lielas kredīta summas pret nekustamā īpašuma ķilu-pat līdz 70% no tirgus vērtības, taču patiesība novērtē īpašumu par kapeikām un reāli var saņemt, labi, ja 20-30%.Tādi paši krāpnieki, kā visi pārējie!Vai tiešām mūsu valstī vairs nevar saņemt pienācīgu aizdevumu pat pret mājas ķīlu!Kā māja un zeme var maksāt tikpat, cik pāris gadus lietots BMW!Pilnīga patvaļa !!!

K kenzo 19.10.2010

uz šitiem tagad nevajag uzķerties. Visādi tur finkori tagad sludinājas pa labi un kreisi, bet patiesībā pret māju vai dzīvokli aizdod tik necilas summas, kas var noderet tikai minimalas algas saņēmējam, ko bērnam pelmeņus nopirkt:))
Bet, ja nu sanāks, ka laika nevarēsi atdot, tad fiksi Tavu dzivokli nopardos par krietni smukāku summiņu... Pakaties uzmanīgi - par kādu summu pārdot tie paši kantori ipašumus pēc laika. Tīrie krāpnieku kantori, kas likumīgi apzog. Bet neviens jau nespiež - nepatīk, neņem no tiem utainajiem aizdevumu:))

M Mary 01.08.2012

Ir kredīts šajā firmā, bija problēmas ar parāda nomaksu, tā kā lieta netika risināta palūdza aizdevumu atgriezt, bet pēc tam noslēdza vienošanos par parāda nomaksu, nāca pretī, noņēma arī soda naudu.
Ja ir problēmas vajag tās risināt savlaicīgi.
Neko sliktu par šo firmu nevaru pateikt, atsaucīgi darbinieki.