www.sudzibas.lv FINANŠU KONSULTANTS, IK Pakalpojums drausmīgā kvalitātē!!!

FINANŠU KONSULTANTS, IK - Pakalpojums drausmīgā kvalitātē!!!

Uzmanieties no šīs grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju firmas! Aizgājām no viņiem 2009.g. un jutāmies šausmīgi priecīgi. Mērs piegriezās un nolēmām tomēr brīdināt uzņēmumus - "lētu grāmatvedības paklapojumu" kārotājiem..." Jūs saņemsiet "nekādu servisu" par šo it kā lēto naudu. Dokumenti ir nekārtībā, vieni un tie paši rēķini ievadīti vairākkārt utt.! un kad pateicām, ka ejam prom un bija lietas jānodod citai grāmatvedības firmai kā tas normāli pienāktos, viņi pat neuzskatīja par vajadzību to izdarīt!!! Vienkārši paņēma ar kurjeru atsūtija visus dokumentus...tieciet galā kā vēlaties. Pat nezinām, vai visi dokumenti ir vietā par iepriekšējiem gadiem. Tā, lūk! UZMANIETIES!

A arī Evita 25.10.2010

Pilnībā piekrītu augstāk teiktajam. Atdotajos dokumentos pat nebija virsgrāmatas. Avansa norēķinu reģistrā atlikums viena summa, uz nāk. gadu pārnesta cita summa, bet bilancē uzrādīta pavisam cita summa. Avansa maksājumi vispār tiek ignorēti (kad samaksā no bankas konta), bet kad darījums nav noticis (avansa rēķins izrakstīts, bet samaksāts nav), tad gramatvedībā ielaiž, kaut gan jebkuros pat letākājos grāmatvedības kursos to saka 1. nodarbībā, ka avansa rēķinus negrāmato, ja nav notikusi apmaksa.
Pirms bilances iesniegšanas iesniedz PVN deklarācijas precizējumus par 7 mēnešiem... Atlaižot darbiniekus nesarēķina kompensāciju par neizmantoto atvaļinājumu, izejošo rēķinu sagrāmato ka ienākošo un tt., varētu te vēl visu lapu pierakstīt. Bet kad norāda uz kļūdu, nevis atvainojas, bet saka, ka nu un kas? visu var labot...
Decembrī prasu, cik mums būs peļņa vai zaudējumi, šie saka, ka apmēram 30 000 zaudējumi. Decembrī veicam darbus 35000LVL apmērā, izdevumi bija 8 000LVL, tad zaudējumiem vajadzētu būt ap 7000. Iesniedzot aprīlī bilanci izrādījās, ka 5000 peļņa. Avansa maksajumus par UIN nemāk aprēķināt.

Bet, kad jautāju kapēc iegādātos pamatlīdzekļus ieliek izejmateriālos, šie man atbild, ka ja liktu pamatlīdzekļos, tad es ar tiem kā SIA atbildētu, gadījumā ja bankrotētu. :)...

S smaidiigaa 25.10.2010

Izklausās ka tu pati esi gana gudra!! Var būt pašai vajag kārtot savu grāmatvedību, un tad nebūs kļūdu!

A Aste 25.10.2010

Tad nu gan sūdzība - pārgāja no vienas grāmatvedības firmas uz citu. Pēc laika rakstīs sūdzību arī par to otru firmu.
90% grāmatvedības firmu pakalpojumi ir SVIESCCC! Kvalitatīvi grāmatvedības pakalpojumi ir daudz dārgāki par grāmatveža algošanu, bet labāks par savu personīgo grāmatvedi vēl nekas nav izdomāts! Domā un skaties līdzi! Skopais maksā 2x... 3x... 4x...

B Brunis 26.10.2010

Mums bija tieši tā pat: papīri nekārtībā, nekorekta, uzbrūkoša pat nepieklājīga attieksme. Vienvārdsakot izturējās pret mums kā pret niecībām! Mums mērs bija pilns, kad sapratām, ka mūsu nodokļi ir salaisti grīstē! Kad gājām projām, arī atsūtīja ar kurjeru mums papīrus un viss, arī nezinām vai viss kārtībā... Šobrīd mūsu jaunā grāmatvede mokās, lai saprastu, kas ir kā nav!
Lēto grāmatvedības pakalpojumu tīkotājiem, iesaku atrast labu privāto grāmatvedi un vienoties par padarītā darba samaksu, jo grāmatvedības firmām, it īpaši šai, uzticēties nevar!!! Viņiem vienalga, kas notiks ar jūsu uzņēmumu, jo viņiem tādu ir daudz!!! Esam ļoti priecīgi par šo slikto pieredzi un priecājamies par mūsu jauno grāmatvedi!!!

V Viktors 29.12.2010

Iesaku teksta autoram uzmest aci uz IK "Finanšu konsultants" reģistrācijas datumu un gadu un tad rakstīt kā viņš atteicās no pakalpojumiem 2009. gadā.
Ieskenējiet lūdzu līgumu ar vadītāja parakstu un uzrakstiet kurjerdienesta nosaukumu ar kuru un kurā datumā tika sūtīti dokumenti.
Vēlamies arī vērst autora uzmanību uz atbildību, kas pienākas par nepatiesu ziņu sniegšanu no Jūsu konkrētās ip adreses.

Latvieši ir slaveni ar savu skaudību, taču suņi rej, bet karavāna neapstājas.

D Daira 22.08.2011

lasu visas sūdzības par grāmatvežiem un šī sūdzība ir identiska sūdzībai par mananauda.lv, teksts 1:1.