www.sudzibas.lv Feratum Bank Slikts serviss

Feratum Bank - Slikts serviss

Sveiki. Nonācu situācijā, kad vajadzēja kredītu diemžēl. Feratum bank izteica piedāvājumu. "zinu zinu, ja paņēmu kredītu, tad jāatbild" bet ne par šo. Esmu gatava visu atmaksāt, bet atmaksas datums noteikts 02. Katru mēnesi. Diemžēl nav iespēja samaksāt šajā datumā tāpēc zvanīju feratum lai vienotos par maksājumu grafiku 20 datumā. Manās interesēs kā arī bankas, ir godīga maksāšana. Taču man šodien piezvana no bankas un jautā vēlreiz par atmaksu. Saku, kad varu samaksāt 20. Datumā. Uz ko man atbild, ka kad samaksāšu, lai zvanu un precizēju, kurā kredīta piedziņā atrodas mans parāds. Tas ir normāli? Es cenšos nākt pretī un godīgi maksāt, viņi pat nevar panākt pretī lai cilvēku neiedzitu parādos. Ieteiktu tiešām kārtīgi izvērtēt ņemt aizdevumu šajā vietā. Diezgan necilvēcīgi.

Papildināts Līga Krēsliņa 09.09.2020

Plus pievienošu, ka zvanītāja runāja ar ļoti pretīgu toni. Un skatoties sūdzības, šķiet neesmu vienīgā ar ko šādi runā.

Miss_Kaprīze 09.09.2020

Pat ja mēs pieņemsim, ka kredītu Jūs gribat maksāt godīgi, mēs varam pārmest Jums to, ka nesekojat līdzi līgumā atrunātiem noteikumiem. Ferratum izraksta rēķinu 2 nedēļas pirms maksājuma datuma. Tātad, ja maksājums bija noteikts uz 2.datumu kā bija noteikts (skaitam mēnesi no kredīta saņemšanas brīža), Jums kā klientam bija iespēja veikt maksājumu jau 20.datumā un turpināt tā maksāt. Mūsdienās kredītiestādēm ir noteikts algoritms un ja pēc noteikumiem Jūs neatmaksājat minimālo summu uz ko Jums pašā sākumā bija jārēķinās, jo neviens neslēp maksājuma summu un datumu, neviens nevilcināsies. Starp citu, iesniegšana parādu piedzinējiem ir normāla praktika un parādniekam netiek pierēķināti soda procenti katru dienu. Pat ja Jūs zvanat brīdināt - no 2 līdz 20 ir starpība 18 dienas. Laiks ir nauda. Un loģiski, ka neviens no darbiniekiem negrib uzņemties atbildību par atļauju ja pat Jūs nespējāt izvērtēt savu finansiālo stāvokli un iespējas kredīta saņemšanas brīdī.

Ivo 09.09.2020

Ferratum neslēdz līgumu, bet afertu :)
minimālā summa tas vispār ir mega kruts uzvārīšanās "aparāts", kad viņi samaksā un no parāda pamatsummas nenorakstās praktiski nekas :))))
Šitos visus ātros vispār labāk ignorēt

L Līga Krēsliņa 09.09.2020

Es jau ļoti nožēloju, ka ielaidos ar viņiem. Tiešām tie kas ņem, esiet lūdzu uzmanīgi. Nav vispār pretim nākoši