www.sudzibas.lv Fera Veterinaras klinikas

Fera - Veterinaras klinikas

Nekada gadijuma savus milulus nevedat uz Veterinaro kliniku Jurmalas gatve (Fera) un Gertrudes iela... vienigais, ko vini dara, tas ir izspiez naudu! vairak vini ne uz ko nav spejigi! Diemzel griezoties pie viniem, mums nacas zaudet savu dzivniecinu!

A Anna 21.12.2009

Diemžēl, nāksies piekrist, ka mūsu valsts veterinārās klīnikas dara, ko grib un atbildību nekādu par to nenes :( tas ir nožēlojami!
Mums arī nācās zaudēt dzīvnieciņu Feras darbinieku nolaidības pēc!
Bet tas, lai paliek uz viņu sirdsapziņas !

A Anette 22.12.2009

Zinu, ka visas sis privatas klinikas 99% gadijumos grib vienkarsi nopelnit naudu! Labaka klinika ir Zoologiskaja darza! Esmu bijusi gandriz visas Rigas klinikas, un labaku par Zoologiska darza kliniku neesmu redzejusi!

A anna 25.12.2009

Tā ir pašreklāma?

Mamma 28.12.2009

Nekādā gadījumā neejat uz Candera ielas klīniku! Tur ir rupji neiejūtīgi darbinieki kas dzīvniekus nemīl. Visprastākā bāba un īsts rujš tēviņš ne sievišķis ir darbiniece vārdā Andra Zīverte.

M Madara 20.01.2010

Veterinārā klīnika "Fera" ir privātklīnika, tāpēc arī pakalpojumi tiek piedāvāti par zināmu maksu, kas nebūt nav augstāka kā citur Rīgā! Ja negribi maksāt naudu, tad nevajag savu dzīvnieku uzticēt privātai klīnikai.
Bez tam ārsti, kuri tur strādā, ir augsti kvalificēti profesionāļi un man 3 gadu laikā nav ne mazākās sūdzības, tiek piedāvātas atlaides kā patstāvīgajiem klientiem, ja jāveic atkārtota ārstēšana vai vairākas procedūras uzreiz.
Klīnikas īpašnieks Jūrmalas gatvē vienmēr ir laipns un sniedz padomus, iesaka viņaprāt labāko risinājumu.
Dzīvnieki mirst, var jau būt, ka tas gadījies vetārsta vainas pēc, bet ne vienmēr, īpaši Latvijā, ir iespējams uzstādīt pareizu diagnozi un palīdzēt.

J Janis 08.10.2011

Biju aizvedis savu kaķi arī uz šo (lai neizteiktos) iestādi, jo tā bija tuvāk manaij dzīves vietai un gandrīz zaudēju savu mīluli pēc operācijas ko viņam veica. Ja nebūtu attapies un aizvedis savu kaķīti parbaudīties uz citu klīniku tad viņš būtu nomiris! Jo operācija tika veikta pavirsi fera ko nācās pāroperēt un klīnikā kur pāroperēja kaķīti teica, ka iepriekšēja operācija tika veikata maigi izsakoties brutāla! ka arī bija asiņošana! :( vispār ljoti apbēdinoši tas ir! Es knapi savaldijos, lai neaizbrauktu un neizlidinātu zobus šiem darbiniekiem un personāžam, bet savaldijos! Jo domāju visi pie tā kas tur strādā nav vainīgi, m neaizbraucu, jo savaldīties es nemāku! Lai tas paliek uz vinju sirdsapzinjas! Krop**

F fera 04.07.2014

Labdien visiem dziivnieku miilotaajiem. Vajag saukt vaardos, uzvaardos vetaarstus !!! Citaadi Juus noliekat zem vienas birkas visus. Arii tos, kas nav vainiigi ! Konkreetajaas veterinaarajaas kliinikaas straadaa daudz vetaarstu, kas nav pat informeeti par konkreeto gadiijumu. Vai ir tur straadaajussi iepriekss . Taakaa luudzu miniet uzvaardus !!! Un luudzu arii Juus nepaliekat par Misis X vai mister X !!! Buutiibaa internetaa varam nomelnot jebkuru personu.
Ar ciennu ...