www.sudzibas.lv Fekometal SIA Brīdinājums citiem klientiem

Fekometal SIA - Brīdinājums citiem klientiem

Si gan drizak nav sudziba, bet gan bridinajums citiem sis firmas klientiem. Mans viratevs nolema iegadaties metala durvis. Si bija no tam firmam, kuru mans viratevs uzskatija par gana labu esam, jo bija dzirdejis ka ta esot tiesam laba sertificeta firma. Durvis gan bija vajadzigas steidziga karta, tadel viratevs bija gatavs pat piemaksat. Firmas parstavis gan par durvju piegades datmu nosauca tik decembri(durvis tika pasutitas novembra sakuma). Nepagaja ne nedela, kad atskaneja zvans no augstak minetas firmas, ka durvis varot piegadat jau 2 dienu laika un uzstadit. Protams viratevs piekrita.

Durvju liksanas diena, atbrauca ta saucamie meistari. No kuriem manami dvasoja pec alkohola. Firmas parstavis gan teicas, ka sodien alkoholu vini nav lietojusi un viss busot kartiba. Viss tas beidzas ar to, ka durvis tika ieliktas, lai neteiktu vairak ne taisni, putas starp durvim un sienu tika sapustas ar tadi caurumiem, ka puta cauri, durvju ramis netika nokrasots, bet krasa iedota saimniecei. Nepagaja ne divas 2 un atlimejas blive starp durvim un rami, nerunajot par to, ka parejas blives nolimetas ta ka no vinam nav nekada jega. Tagad liekot otras durvis (ieksejas koka), meistars uzreiz pateica, ka tas nav durvis pec izmeriem, kuras mes pasutijam. Lieki teikt, ka uz musu zvaniet tiek atbildets, ka viss esot kartiba. Visapbrinojamakais ir tas, ka sada firma nedod nekadus papirus par durju ieliksanu, garantiju, vardsakot, vispar nekadu papiru nav.

E

M Marina 01.02.2008

Soglasna s etim mneniem POLNOSTJU!!!! Mne eta firmochka tozhe stavila metallicheskie dveri. Pervij raz ustanovili tak, chto sognuli ramu i "pauk" ne rabotal. Togda "ta saucamie meistari" reshili mesto, kuda zahodit "pauk" objedenit v odnu bolshuju dirku. Vipilili etu dirku krivo, koso i t.d.!!! Pomjali dver, silno, ostalas vmjatina!!! Eta ustanovka - muchenie prodolzhalas 5!!!! chasov, poka mi ih ne vignali (v 21.00)!!! Cherez neskolko dnej etu dver+ramu oni snjali i uvezli "remontirovat". Cherez 2 nedeli privezli NO pljonka bila uzhe drugogo cveta, i vse vmjatini OSTALIS NA MESTE, t.e. ih ne istpravili!!!! Konechno bil skandal. Ih nachalnik Vladimir - uzhasnij tip, ne umeejt razgovarivat s klientami, obmanivajut na schjot cen. NE RABOTAJTE I NE ZAKAZIVAJTE DVERI V ETOJ FIRME!!!!!!

V Vladimir 14.06.2008

Уважаемые конкуренты, мне очень жаль что у Вас очень плохо с заказами. За пиар спасибо. С уважением Владимир

V viktor 20.06.2009

Vladimir normaljnyj 4elovek. Li4no obs4alsja s nim. Zakazal dverj i ostalsja dovolen. Esli u kogo-to voznikli problemy, pozvonite Vladimiru i on vse uladit.
S uvazeniem .
Viktor

J janis 21.01.2011

u sheh bivajut kasiki, a tak narmalnije cuvaki rabotajut...