FEDex Courier Services - Krāpšana

Neizmantojiet šo kompāniju saviem sūtījumiem, ja nevēlaties tikt apkrāpti un apzagti.
Izmantoju šo kompāniju lai nosūtītu paku uz asv, aizpildīju formu, visu atmaksāju, kurjers atbrauca un paku nosūtīju, tikai pēc tam, kad paka tikai jau piegādāta, viņi bez manas piekrišanas no manas kartes noskaitīja vēl 115 euro itkā par kaut kādiem papildus izdevumiem, kas radušies sūtot.

P

Оккупант 04.08.2019

выложите документ, пожалуйста, о поданных вами размерах посылки и размерах согласно выставленным суммам для оплаты. очень интересно :-о

30x22x17cm 0.8kg

Оккупант 04.08.2019

bez dokumentiem pasutījums pieņemts ?

Оккупант 04.08.2019

ой не pasutījums, a sūtījums. please sorry, pharaohoo!

P pharaohoo 04.08.2019

Forma tika aizpildīta viņu mājas lapā.

Оккупант 04.08.2019

морочит людям голову, документы не прикладывает. сочуствие вызвать даже не пытаеетесь.

P pharaohoo 04.08.2019

Ieliku komentārā, protams klienta informāciju atklāt nedrīksu.

Оккупант 04.08.2019

что значит nedrīkst? по другому не увидеть, что вы голову не морочите людям.

P pharaohoo 04.08.2019

Ieliec tulkotājā un apskaties, būtu valst valodu iemācījies. Domā man ir jāpublicē klienta personīgā informācija internetā? Vienkārši nopublicēju situāciju lai pabrīdinātu citus, ka tā notiek. Nedomāju te atrisināt kaut ko.

Оккупант 04.08.2019

cудебные исполнители запретили мне использовать valst valodu. pabrīdinātu citus - надо понять от чего. не понятно.

Nu

Оккупант 04.08.2019

что это за филькина грамота?