Fashion Secret - Slikts serviss

Šis salons man sabojāja matus. Nokrāsoja šķībi, nepareiza krāsas izvēle, un par šo murgu samaksāju 55€! Tagad man ir jāārstē mati! Un īpašniecei nosūtīju bildes un viņa saka, ka es meloju. Ka bildes, ko es nosūtīju pēc viņas salona ir bildes vēl iepriekš veidotas. Ne mūžam tur vairs soli nesperšu un citiem neiesaku! Nav cieņas pret klientiem. Un vēl saka, ka klienti melo, kaut arī pati atsūta manu “izbalināto” bildi. Pielikumā visa informācija. Tagad mana matu meistare mēģina izlabot šo šedevru!

31.01.2019

E

really? 31.01.2019

Ko nu iidi, pirmkart neviens neaizliedza izteikt pretenzijas tuliit tur uz vietas,nevis bravuriigi velak internetaa un otrkaart,ja jau tagad "tava" matu meistare so visu labo,tad kur vina bija pirmstam,ko tad netaisiija tavus matus?

E Evelīnaa 31.01.2019

Es vinnēju facebook dāvanu karti, tāpēc vēlējos to izterēt. Šeit ir īsumā pastāstīts bez detaļām, kāpēc nepateicu neko uzreiz, jo steidzos un likās, ka viss ok. Bet vēlāk mati gaismā bija dzeltenīgi riži un zem virsējās kārtas viss briesmīgi. Ja Jums sabojātu matus, Jūs tā neteiktu.

E Evelīnaa 31.01.2019

Šo sūdzību ievietoju, lai brīdinātu citus par nekvalitatīvu servisu. Bet Jūsu negatīvais komentārs uz sūdzību ir nepamatots.

really? 31.01.2019

Tas ir taapat kaa panemt atlikumu pie kases,aiziet majas un otra diena atnakt atpakal un sudzeties,ka juus man 100eur par maz izdevaat!

E Evelīnaa 31.01.2019

Jā, varbūt mana kļūda, ka aizgāju. Bet kā minēju - man bija jāsteidzas. Un neesmu profesionāle, tāpēc parādīju matus meistarei, jo nojautu , ka kaut kas nav ok. Lūdzu, nerakstiet tik bezjēdzīgus komentārus. Es vēlos pabrīdināt cilvēkus, bet Jūs labāk dariet labākas lietas, nevis lasiet sūdzības un rakstiet komentārus uz tām...