www.sudzibas.lv Fashion Secret par pieaudzētajiem matiem

Fashion Secret - par pieaudzētajiem matiem

Pēc lielas domāšanas izdomāju, ka gribu vienu reizīti pamēģināt pieaudzēet matinjus... skatījos sludinājumus.. uzdūros Fashion Secret sludinājumam... Matus liek Alīna Purgale... Uzlika man matus... pierunaaja uzlikt ''tos labaakos un kvalitatīvākos'''nopirku arii pie vinjas speciālo šampūnu pieaudzētajiem matiem (8.70 Ls) samaksāju 90 Ls+ šampuuns.. Matus mazgāju kā pēc grāmatas... stāvot duša utt... pēc mazgāšanas matu vnk gandrīz neiespējami izķemmēt.. pēc pirmās mazgāšanas man izkrita 2 šķipsnas.. un ķemmējot mati krīt ārā tā kā tadam veža slimniekam.. visa vannas istaba noklaata matiem... un tā katru ķemmēšanas reizi.. tagad ir pagājusi knapi nedēļa un man jau ir izkritušas 5 šķipsnas... un ar šiem matiem liidz profilaksei jaastaigaa.. veel 1.5 mēneši... un tagad jau izskatās briesmiigi.. te ir mati, te nav... jau izlasiiju sūdzības.lv ka citas meitenes arii suudzās.. ļoti nožēloju, ka nepaskatiijos sūdzības pirms liku matus... no citiem meitenju stāstiem varu secinaat, ka naudu atpakalj man nedabuut.. Vnk gribu meitenes brīdināt par šo meistari.. jo mati ir vnk briesmīgi... kaut uzlika ''labākās kvalitātes''.

I

I Ivita 22.06.2010

Ja ta ir tira patiesiba, mati ir ka svamme pati liku pie vinas un rakstiju seit sudzibu gribeju vismaz parejas meitenes paglabt, bet redzams tas nav izdevies, NEEJIET PIE WIS AFERISTES MEITENES NU NEESAT MULKES.

H hfrt 22.06.2010

volosi - KOSHMAR!!!

E Eseseseseseses 27.06.2010

par so t.s. ' meistari' ir ljoti daudz sudzibas..un tev nav ar tadiem matiem lidz profilaksei jastaiga, bet gan jasavaac visi izkritusie mati, jaaiet atpakal uz salonu un jaapieprasa vinjiem savas kluudas izlabot, jo galu galaa nauda ir samaksaata ne mazaa...sampuunu speciaalo var lietot, var arii nelietot, atskiriiba starp to un parasto sampuunu ir nekaada. ceru, ka tev pateica, ka kondicionieri uz pieaudzetajam kapsulam nedrikst likt, citaadi skipsnas saaks krist aaraa...

no savas pieredzes varu ieteikt meistari santu vucinu, vinja tiesaam pieaudzee ljoti labi, straadaa akuraati un skipsnas ilgi turas..vinja man pieaudzeeja zem maniem matiem manas vecaas skipsnas, kuras biju nogriezusi iisas kuplumam, skiet ka pirms ziemassvetkiem un 2/3 no taam skipsnaam turas veel tagad...vinjas darbus var arii ' draugos' apskatiities..

neesmu santas vucinas draudzene vai pr speciaaliste, vienkaarsi loti labi saprotu autores probleemu, jo arii man reiz meistare, pie kuras pieaudzeeju matus pasu pirmo reizi, nokaasa aarpraata naudu (ap ls 300, -) un mati saaka krist laukaa jau tajaa pasaa dienaa (atseviski mati nevis skipsnas; skipsnas veel vismaz var salasiit un pieliimeet veelreiz).

J Jevgenija 11.07.2010

Ko Jūs variet gvelz mulķības 1 gadu jau pie viņas audzēju, viss ir ideāli. Kāpēc Tev ir problēmas ar matiņiem un man nav, kā arī manas draudzenes audzē pie viņas un neviena nav sūdzējusies. Drizak problēma ir Jūsos pašos, bet protams vienmēr kādam jābūt vainīgam, bet ne pašam :D

S Sintija 27.08.2010

Pie Alinas vispar nedrikst iet! Man tiesi tas pats! Un pie tadam problemam vinja vel pasaka - ka neko nelabos un naudu neatdos - virs nelauj. Es pec nedelas biju jau bez matiem. Plus pec pirmas mazgashanas palika ka svamme. Acimredzot Ilona ir vai nu mulke, kas staiga nesaprotot kas pasai pa ligzdu uz galvas vai arii ir pati Alina!

B blusina 29.08.2010

Ilona-vina sniedz pakalpojumu, par, ko pretii sanem naudu, taatad ir jaabuut arii kaut kaadai garantijai, ka mati staavees ilgaak par vienu dienu!
pati tagad taisos pieaudzeet, taadeel aktuaali, kur tiesaam labi un kvalitativi pieliek matinus, un kaa jau visi tagad censaas atrast taas labaakaas cenas, taa arii es, uzduuros uz taa sludinaajuma, labi ka "iemetu"googlee taas meitenes vaardu, uzvaardu, tagad vsm zinu, ka tur noteikti nepieaudzeesu, bet meitenei noveelu veiksmi taalaak biznesee un labu miegu naktiis:)

B blusina 29.08.2010

un veel ILONA-
vairaak, vai mazaak cik ilgi tureesies mati ir atkariigs no cilveeka, kas tos pieliek, ja mati un kapsulas tiek pirktas zinamaas vietaas, nevis pagriidee par santiimiem, tad arii buus kvalitaate!!!

M mellene 29.08.2010

Vai kādai ir bijusi no pieaudzētiem matiem alerģiska reakcija???, jo man ir pieaudzētie mati jau trešo reizi bet nekad nav bijušas problēmas, bet tagad..:((((

N Nesudzies;) 08.09.2010

Esmu meistare, vakar bija atnākusi kliente, kura bija audzējusi pie meitenes, kas pie Alīnas Purgales kursus gājusi... Šausmas !!!

Mati pēc mēneša izskatās kā gadu nonēsāti- sintētikas pinkas !!!

Viņai Alīna mācījusi, kad matus pie saknēm nevar ķemmēt, viss savēlies, turklāt pārdota parastā ķemme- ar bumbuļiem galā (droši nopirkta tirgū par 2 Ls) !!! Brīnos, ka klients visas saknes nebija izplēsis, labi ka pabrīdināja, lai saknes neķemmē.

No sakņu neķemmēšanas mati pie saknēm bija traki savēlušies!

Viņa tiešām ir dzīva leģenda- tā Alīna !!! Visi jau viņu zin, meistari arī :)

Tādam meistaram vajag nevis VID, bet visām kopīgi rokas nocirst- kā senos laikos, tikai tā no tādiem vaļā tiksi!!!

Nabaga meitenēm krīzes laikā atrada ko iesmērēt, jo visiem tagad svarīga cena. Nekad labi mati nebūs lēti ! Zem 50Ls par 100 šķipsnām neko nevar gaidīt- nekādu kvalitāti. Tikai sintētiku uz galvas un- ņemot nost- izplēstus savus matus !

Padomājat- ar ko maksājat! Tikai ar saviem matiem un ietaupītiem pāris latiem !!!

N Nesudzies;) 08.11.2010

Nekad neiesaku iet pie Santas Vucinas (draugos- Santa Vucina) ! Mēs ar draudzeni pie viņas likām matus uz līmlentēm un mums abām pēc 2 nedēļām visi mati nokrita !!! Nekādas garantijas !

Pēc tam gājām likt pie Gunas Ezes, viņa teica, ka līmlenta nav mainīta un plāksnes ir milzīgas- nav grieztas!!! Lūk kā Santa strādā...

Man jau 3 mēneši būs pagājuši kā mati turās un neviena Gunas liktā plāksne nav izkritusi. Turklāt tagad viņas ir smukas- maziņas. Neko just nevar.

Nekad neejiet pie Santas Vucinas !!! Tiešām !

Labākās atsauksmes par Gunu !

B Baiba 07.09.2011

Man arī ir slikta pieredze ar šo firmu :(

M Mirdzitta89 12.02.2015

Vai kāda var pastāstīt par clip-in matiem, kas sūtīti caur fashion-secret???