fargus

neperciet kompja dikus kurus razho fargus tas ir galigais mesls diski vienkarshi negrib stradat,tapec lautini neperciet meslus.INDEX

I

A Alex 25.09.2003

Pilnigi piekritu. Vini uz diskiem raksta: "toljko polnij i kachestvennij perevod". Nopirku kadus 5 diskus, un neviens(!) nebija cilveciigi iztulkots - vienkarshak bija saprast anglju versiju.

H hmm 15.08.2004

taisniiba jau ir ... kvalitatiivi liidz siikumiem ir iztulkota tikai retaa speele...

X x3 05.10.2004

da soglasen polnoe gno etot fargus i 7wolk perevodi nesuraznie igri obrezani po samoe nexo4u, k tomu zhe 4astenko bivajut beta versii kotorie nelzja propat4itj i glju4at viletajut nelzja projti, pokupajte originalnie ili xoroshie oficialnie perevodi (xotja oni tozhe xlam) no xotj glju4itj menshe budet (tipa 1c, buka)

E Ercens 27.11.2006

Tur taisnība..Kādas piecas spēles nopirku un ,ne sūda neiet..

S Sergei 05.02.2007

!!!!!!!!! NEPERCIET PIRATISKUS DISKUS!!!!!!!!

K Krotow 04.11.2008

Nav jau brīnums, ka datoram diki nepatīk. Ja liktu diSkus iekšā, tad gan strādātu.

Kaut kā nav gadījies uzrauties ar fargusa diskiem. Ņemiet gan vērā, ka viņu spēles paredzētas lietošanai Windows ar krievu sistēmas valodu. ja būs latviešu vai angļu, instalācijas logos būs ķeburi. Taču pašas spēles parasti ir ar normāliem burtiem. Tulkojums.. jā, tas ir tāds, k'ds nu ir, taču arī lielajiem izplatītājiem, kā 1C, ne vienmēr ir labs - kā kurā spēlē. Un vispār - ko gribi no diska pa 3, 50 Ls. ja vēlies, lai _viss būtu, pērc oriģinālu. Maksās gan reizes 8-10 dārgāk.