Farens virtuves un E virtuves - murgs

Uzņēmumi, kas piezvana un pasaka ka pārtērējuši tavu pasūtījuma naudu un ja vajag krānu brauc pats pakaļ, nevar tak strādāt ar mīnusiem!!! termiņus nepilda pilnībā. naudu prasa pirms uzstādīšanas un uzstāda vienu virtuvi ar 6gb divus mēnešus, laimīgu sadarbību!!!

K kf 12.09.2011

Neko nesapratu.. Rakstīt iemācies..:) jeb priekšnieks pār plecu lūrēja?

F Farens 17.01.2012

Atbilde no salona - FARENS.
Cienījamā, Linda!
Jūsu pasūtītai virtuvei nav nekāda sakara ar FARENS virtuvēm. Tās bija moduļu virtuves, no cita igauņu ražotāja, ko mēs, SIA E-virtuves, nepilnu gadu paralēli piedāvājām.
Šajā pasūtījumā virtuve tika izgatavota laikā, laiku aizņēma papildus lietu izgatavošana.
Tādēļ arī sadarbība ar šo ražotāju tika partraukta.

Un nevienu brīdi nav bijusi saruna par pārtērētu naudu. Cik varējām, tik projekta gaitā visu nekavējoties risinājām.

Jūsu Farens.

* * * * 17.07.2012

Tomēr feini, kad kompānija seko savai reputācijai internetā, nepiemirstot atbildēt arī neapmierinātajiem klientiem..