www.sudzibas.lv Fanu Reiss Slikts serviss

Fanu Reiss - Slikts serviss

4 dienas pirms AC/DC koncerta Varšavā 26/07/2015, Fanu reiss nosūta klientiem epastu nakts vidū, mums ļoti žēl, bet Jūsu nopirktās biļetes uz koncertu nebūs derīgas. Maksa par biļetēm un braucienu pārskaitīta jau 2014. gada DECEMBRĪ! Firma pat nepapūlās laicīgi visu nokārtot, kur nu vel informēt klientus par radušos situāciju. Es par notikušo uzzināju no draudzenes, kura bija saņēmusi šādu epastu. Es pēc ilgas meklēšanas atradu šo epastu pie spama. Nemaz nešaubos, ka citi grupas fani nemaz nebūs informēti un par notikušo uzzinās pasākuma dienā, pūlcēšanās vietā. Neiesaku izmantot šīs kompānijas pakalpjumus!

T

S Smalkā 22.07.2015

7 mēnešus Fanu Reiss sēž uz saņemtās naudas par biļetēm un braucienu un nav spējīgs neko noorganizēt. 3 dienas pirms brauciena bezpersoniski par to paziņojot epastā. Ja negribat viltie, neizmantojiet viņu pakalpojumus. Tas uzņēmums ir gada vilšanās!

G gunachka 23.07.2015

Pilnīgi piekrītu. Par koncerta biļetēm un braucienu tika samaksāts decembrī un tagad 3 dienas pirms koncerta tiek saņemts e-pasts, ka biļešu nav un ka naudas atmaksa tik organizēta kaut kad!!! Neviens no telefoniem nestrādā, uz e-pastiem sāk atbildēt tikai tad, kad piedraud ar policiju. Un beigās vēl no paziņām nākas uzzināt, ka tomēr tiek piedāvātas biļetes uz koncertu, par ko tiem, kas jau samaksājuši netiek minēts nekas!!! Briesmīgākā pieredze un vilšanās. Neiesaku nevienam.