Fanu Reiss - Krāpnieki

Sākotnēji kompānija Fanu Reiss paziņo 3 dienas iepriekš, ka tie, kas biļetes uz koncert nopirkuši pie viņiem, uz koncertu netiek, jo biļešu viņiem nav, kgan maksājums veikts jau pusgadu iepriekš.Tiem, kas braukšot ar savām biļetēm, buss būšot un aizvedīšot. Šāds post parādās no Fanu reisa dienā, kad tiek organizēts brauciens uz AC/DC koncertu Varšavā. Fanu reiss 2015. gada 24. jūlijs 16:59Cienījamie klienti,Kā Fanu reiss informējis klientus katru atsevišķi e-pastā, kā arī daudzus telefona sarunās, mēs bijām spiesti atteikt dalību Fanu reisā tiem, kas iegādājās komplektus kopā ar koncerta biļetēm, tā kā, neskatoties uz mūsu centieniem un mēģinājumiem labot kļūdu - nepilnvērtīgi veiktu biļešu rezervāciju - mēs tās neieguvām.Daļa no aptaujātajiem klientiem izdarīja izvēli - apmeklēt citu Fanu reisa galamērķi vai doties Fanu reisā, koncerta biļeti iegādājoties pašu spēkiem, un saņemot naudas atmaksu par koncerta biļeti (70 EUR). Uzsveram, ka Fanu reisā nedosies neviens ar mūsu sagādātām biļetēm, neskatoties uz izskanējušām klientu versijām.Apstiprinām, ka Fanu reiss šonakt dosies uz Varšavu kā plānots, nogādājot turp tos, kas iegādājās Fanu reisa biļeti nevis komplektā, bet atsevišķi, kā arī tos komplekta pircējus, kas izvēlējās doties Fanu reisā, saņemot minēto koncerta biļetes vērtības atmaksu.Gan tiem, kas Fanu reisā nedosies, gan tiem kas dosies un saņems atmaksu par koncerta biļeti, šajā nedēļas nogalē nosūtīsim pieteikumu naudas atmaksai, kuru būs nepieciešams apstiprināt un atsūtīt atpakaļ. Pēc tā tiks veikta naudas atmaksa.Uzsveram, ka mums ir ļoti žēl, ka, Fanu reisam apritot 6 gadiem, esam pievīluši Jūs, smagā rokenrola cienītājus - gan tos, kas Fanu reisā nolēmāt piedalīties pirmoreiz, gan tos, kam šis būtu 2., 3. vai pat 4. Fanu reiss.Saprotam Jūsu vilšanos un, ņemot vērā, ka Fanu reiss tika radīts ar mērķi darīt iespējamu un atvieglot, kā arī padarīt aizraujošu iespaidīgāko koncertu apmeklēšanu ārpus Latvijas, šobrīd apsveram iespēju vairs nepiedāvāt jaunus galamērķus nākotnē.Ceram uz Jūsu sapratni un gaidīsim, varbūt AC/DC kādreiz iegriezīsies arī Latvijā vai kaimiņvalstīs.Ar cieņu,Fanu reissBraucienam jānotiek 25.jūlija 00:00 naktī. Buss tā arī neierodas. Pl. 2:00 tiek paziņots, ka arī busa braucienā uz Varšavu nebūs.Lūk Fanu reisa komentārs uz nenotikušo braucienu. Fanu reiss 2015. gada 26. jūlijs 21:01Saprotam jūsu bažas, bet informējām par notikumiem pasākuma vakarā. Uzklausījām un sniedzām komentārus arī pa telefonu. Lai kas arī notika ar šo Fanu reisu, tas tā nebija plānots, notika pirmo reizi sešu gadu laikā, un ceram, ka vairs nekad neatgadīsies. Fanu reiss 2015. gada 26. jūlijs 21:01Saprotam jūsu bažas, bet informējām par notikumiem pasākuma vakarā. Uzklausījām un sniedzām komentārus arī pa telefonu. Lai kas arī notika ar šo Fanu reisu, tas tā nebija plānots, notika pirmo reizi sešu gadu laikā, un ceram, ka vairs nekad neatgadīsies. Atliek vien domāt, ka tā bija jānotiek. Atliek vien domāt, ka tā bija jānotiek??? Kā vispār kompānijas pārstāvis var kko tādu pateikt?Ceru, ka visiem šobrīd ir skaidrs, ka Fanu reisa pakalpojumus NEKAD izmantot nevar un nedrīkst!

Z zinta lapina 04.08.2015

kas tas par acdc?