Rīga plaza/ Fantasy Park - Apkalpošana

Dārgie vecāki,labi padomājiet pirms gatavojaties svinēt bērna dzimšanas dienu Fantasy Park.
Viss izskatās no sākuma ļoti jauki,interesanti,bet kad sākās svinēšana,bijām tā vīlušies kā pa 6.gadiem ne reizi.
Animators vispār neko nedarīja,pilnīgi nenodarbojās ar bērniem,tāda sajūta ka viņš vispār nezināja kas jādara un ko piedāvāt bērniem paspēlēt.Pasūtījām ēdamo,atnesa pilnīgi aukstu,bērna šampanieti atnesa Mežezers bezalkaholisko,nevis normālu ar zīmējumiem atbilstošu šampanieti,Noskaņas nebija nekādas,pat bija vēlēšanās ātrāk lai viss beidzās. Animātors,Džeka vietā bija meitene,es biju vienkārši šausmās,labi ja viņa spētu nodarbināt bērnus,bet nekas netika bērniem piedāvāts,vienkārši stāvēja un skatījās kā bērni skraida.Es pati jau sāku piedāvāt ko darīt.
Apkalpošana briesmīga,esmu pat nelielā šokā,ka mūsu laikos tādā vietā,kur būtu jābūt augstākā līmenī visam,tik zemu krities.Gribētos lai kāds no vadības izlasītu šo sūdzību un veiktu kārtīgus uzlabojumus,jo šādu zemu līmeni pat parastās kafeinīcās reti kad var satikt.Esiet uzmanīgi un neizmetiet naudu velti,un bērniem tomēr izvēlaties interesantus piedzīvojumus!

I

O oksana_jul 15.10.2013

Mēs gan jau 2 gadus esam svinējuši bērnam tur dzimšanas dienu ( vienu reizi svētku istabā, otro - boulingā). Mums un ciemiņiem viss ļoti patika! Jauks interjers, lielas ispējas bērniem, garšīgi ēdieni! Daudzi no mūsu ciemiņiem pēc tam arī svinēja tur svētkus un neko sliktu neesmu dzirdējusi.