www.sudzibas.lv Fantasy Park šausmīga attieksme

Fantasy Park - šausmīga attieksme

Boulinga administrācija ir graujoša....piereģistrēju celiņu gan caur e-pastu, gan arī sazvanot! Par cik jau tā bardaks bija pie bērnu laukuma, jo neviens pirms tam vispār nebrīdināja, ka bērnus neviens nepieskata un līdz 4 gadu vecumam bērnam ir jābūt līdzi kādam pieskatītājam. Meitene pie sava žurnāla stāvot tik plātīja rokas, un naivām acīm skatījās, bet pat nevienu kontakttelefonu nepaprasīja! Un pie visa klāt vēl pēc kādas pusstundas atradu bērnu vienu pastaigājamies brīvi ārpus laukuma! Tur nolikta meitene pie laukuma tikai lai iekasētu naudu un vispār neseko līdzi, kas ieiet un kas iznāk no laukuma!
Kamēr bērnus ielaidām laukumā, nokavējām par ~10-13min piereģistrēto laiku boulinga spēlei, bet....kad ieradāmies pie boulinga administrācijas, izrādās, ka mūsu celiņš ir vnk atdots citiem spēlētājiem, jo mēs neesot ieradušies laikā! Un piedevām vēl visam, viņi celiņu ir rezervējuši nevis tajā laikā, kurā bija prasīts, bet gan par min.15 ātrāk...meitene sāka attaisnoties ar kaut kādiem iekšējiem noteikumiem, kas viņai atļaujot atdot rezervētu celiņu cietiem, ja klients kavējot 15min....tikai iekšējos noteikumos es tādu punktu nez kāpēc tā arī neatradu! Tā arī savu boulinga spēli nesagaidījām...un varu pateikt droši, ka otrreiz uz šo iestādi vairs neiešu un nevienam arī neieteikšu! Par klientu šeit ir vienalga, galvenais, ka nauda nāk!!!

Sardele 12.04.2012

Nav ko kavēt un pēc tam bļaustīties, lol.

V vuvu* 27.04.2013

Visu pareizi runā!Atteiksme pret cilvēkiem tur ir briesmīga!un to saku gan kā apmekletājs, gan kā cilvēks kas tur ir strādājis!!
Pirmkārt ir briesmīga atteiksme pret darbiniekiem!Algu var nemaksāt divus mēnešus!!!
Un runajot par pakalpojumiem-cilvēki esiet modri!Viņi var apkrāpt Jūs atteicībā uz cenām!!!
Fuj fuj fuj Fantasy Park!!!Briesmīga apkalpošana!!Jūs zaudējat savus klientus uz bojājat savu reputāciju!!!