Fantasy Park Riga - Krāpšana

Saucot lietas īstajos vārdos - tā ir krāpšana. Maliņas celiņam nestrādā, jāsēž uz skabargu pilniem dēļiem kādi redzami bildē, displejs pie galdiņā nestrādā, attieksme pret klientiem vienaldzīga (nebija bumbas ar vajadzīgajiem kg, neviens to nerisina) . Tas tā īsumā kā vakardien norisinājās ballīte par godu dzimšanas dienai.

Ak nē - par klientiem radās gan vienā brīdī uzreiz interese - kad līdzi paņemtiem bērniem (3 un 6 gadi) tika iedots savs našķītis, kamēr gaidījām pasūtītās 4 plates. Tad uzreiz bija klāt 3 cilvēki:)

čekus arī nedod - un tāpēc apskaita.

Labi vien ir, ka tādi uzņēmumi likvidējas.

V

J JānisPar 07.04.2019

Ļoti neadekvāta sūdzība, par ļoti labu vietu.

V VitaDa 09.04.2019

Sūdzība ir ne tikai adekvāta, bet arī ļoti loģiska - palasīju, ka darbiniekiem nemaksā algas mēnešiem, kļuva skaidrs kāpēc uz klientiem izgāž žulti.

Laba vieta tā bija pirms gada, pati tur esmu vairākkārtīgi izmantojusi pakalpojumu. Bet tagad, kopš pieteikta uzņēmuma likvidācija - viss iet uz grunti ar tādu attieksmi, ka trūkst vārdu (cenzētu).