www.sudzibas.lv Fantasy Park, Abrakadabra Ļoti slikts serviss, rezervēšana!

Fantasy Park, Abrakadabra - Ļoti slikts serviss, rezervēšana!

Savu dzimšanas dienu vēlējos nosvinēt boulingā, iepriekš rezervējot vienu celiņu Jūlijā uz 15. Augustu, uz plkst. 17:00 līdz 19:00 piecām personām! 15. Augustā atnākot uz Riga Plaza plkst. 15:00, ar draudzenēm saņemam zvanu 16:48 par to, ka tehnisko iemeslu dēļ nevar piedāvāt celiņu, sakot, ka celiņš ir aizņemts ar citu kompāniju, un piebilstot, ka var piedāvāt celiņu plkst. 19:00! Sanāk būtu jāgaida celiņš 2h!
Mums ar draudzenēm vajadzēja izsaukt taxi un braukt uz citu boulingu, samaksājot vairāk nebija ieplānots! Vēlāk piezvanot, darbinieki sāka jaukties uz jautājumu, kāpēc nevarēja pabrīdināt no rīta vai dienu ātrāk! Uz šo jautājumu tehniskais direktors Juris atbildēja, ka par to, ka 5/11 celiņiem nestrādā personāls zināja jau no rīta, bet tomēr uz jautājumu, kāpēc nevarēja pabrīdināt ātrāk, atbildēt nevarēja!
Esat ļoti uzmanīgi rezervējot FantasyPark celiņus, pat ja sola 100% garantiju!